Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú lányok szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lányok szeretik az egyszerű, kissé sikertelen típusú embereket?

Figyelt kérdés
Hiszem, hogy mindenki megtalálja előbb-utóbb az igazit, így értem el a 30 éves kort is, csak már szeretnék célzottabban keresni. Olyan elnéző nőket, akik nem riadnak vissza attól, ha nem az a tipikus sikeres férfi a párjuk. Akik hajlandóak lennének közösen megvalósítani dolgokat és nem tartják lúzernek, ha egy férfinek még sem lakása, sem autója nincsen.
2019. ápr. 17. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ez igaz, de csak annyi és az lehet az a bármi, amit maga is nyújtani tud."


Nem egészen. Lehet pont kiegészítő tulajdonság is. Ez nem patika mérleg es nem is a saját férfi klónom keresem.

2019. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"az elvárható már ennyi évesen, hogy minimum 1-2 millió alaptőkéd legyen."


Elképzelem az 1-est, ahogy a randi során bankszámlakivonatot kér...:D

2019. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az senkinek se jön be (se lányoknak, se fiúknak), ha valaki full lúzer, semmi vonzó tulajdonsága nincs. Azt még lehet szeretni, ha valakiben van valami szeretnivaló és elfogadod a hibáival együtt..de ha neked ilyen az önképed hogy "sikertelen típusú embernek" tartod magad, akkor azt hiszem, nálad nem valószínű.

Pl. az is vonzó lehet még, ha valaki a sikertelenség állapotából törekszik arra hogy felálljon, de aki így beletörődik ebbe, az szerintem nem vonzó.

2019. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Alapból semmilyen lànyok nem szeretik a sikertelen pasikat.


Ha nincs kocsid, meg lakàsod, az egy àllapot. De ha nem is akarsz ezen vàltoztatni, akkor nem valószínű, hogy lesz olyan nő, aki elfogad, mert férjnek a nők olyan pasit keresnek, akik tudnak megfelelő anyagi jólétet biztosítani, ugyanis senki sem akar potyàra szülni.


Ez a lecsúszott romàknàl divat, akik a sol gyerek utàn veszik fel az àllami tàmogatàst. Esetleg némely lecsúszott magyar làny az, aki veled maradna, de csak egy ideig, mert ha jönne egy olya hapsi, akinek mondjuk van egy vagyona, szinte biztos, hogy lecserélne téged rà.

2019. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13: Próbálok változtatni, de azért az a jellemző, hogy ezeket a próbálkozásokat elbukom.
2019. ápr. 20. 06:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és hasonlóan sikertelen munka és anyagiak terén.Bár lakásom van, mivel örököltem.Én azért nem szeretnék "sikertelen" típusú férfit, mert akkor mindketten csak szerencsétlenkednénk.

Bennem legalább lenne ambíció, ha volna valaki, akitöl érezném a biztatást, támogatást.Tehát hajlando lennék közösen megvalósítani dolgokat.De mit, ha a másiknak sincs mit hozzátennie.Már nem vagyok 20 éves, nincs idöm arra, hogy nulláról induljak.

2019. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén hogyan lehet igy élni???


Hol éltél eddig anyunál???

Olyan elnéző nőket??? Szoval csak dugast akarsz az hogy legyen lakásod 30-évesen meg tudjad saját magadat eltartani az az alap hogyan áljon le veled egy nő ha ezeket az alapdolgokat sem tudod meg csinálni hogyan akarod eltartani a családodat a gyerekedet???


Totál csőd vagy! De még meg változhatsz van még 10 éved mert azután már nagyon nagyon nagyon nehezen fog menni a család alapítás....


+ tiszta nőt azt most felejtsd el a kor társai D akik szinglik +- 5 év már tuti hogy van gyerekük szoval valszeg ő is megy hozzád... (ritka eset ha egy 30 éves nőnek nincs...) de nagyon elrontottad ezt az életet!


20 éves férfi vagyok dolgozok van autóm! 1-2 év múlva pedig a saját lakásomat is meg tudom venni... sok hobbim van rendszeresen sportolók tudok hangszeren is játszani (gitár) a lányokkal is jól álok

Pl most egy elég komoly kapcsolat elején vagyunk


Hajtani kell! Mert az élet nem kegyelmez!

2019. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!