Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozható ez még?

Figyelt kérdés
Férjemmel ellaposodott a házasságunk. Én közben beleszerettem egy másik férfiba és sajnos többször is megcsaltam vele a férjemet, majd 4 hónapon keresztül. Külön is költöztem. A férjem még így is vissza akar szerezni mindenáron, bennem pedig előjött a bűntudat, hogy mit tettem. Tudom, előbb kellett volna gondolkozni. Most a szeretőmmel lezártam a viszonyt, ami rettenetesen nehéz volt, sokat sírtam miatta és úgy döntöttem, hogy visszamegyek a férjemhez, hogy rendbe hozzuk a házasságunkat. Szerintetek rendbe hozható ez még?
2019. ápr. 18. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Minden rendbe hozható, de mindketten kelletek hozzá. Én a kapcsolatommal jártam így (nem vagyunk házasok). Nagyon megromlott, de kellő figyelemmel és ráfordított idővel, most jobb mint valaha. Szerintem nincs veszve.
2019. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Mindent rendbe lehet hozni, csak akarni kell. Nyugi, nem Te vagy az első, akivel ez történik. Nálunk a családban is van ilyen, stabilabb a kapcsolatuk, mint előtte volt. A kibékülés óta már 10 év telt el náluk. A lényeg (én megkérdeztem, hogy s mint csinálták ezt), azt mondta a nő (unokatestvérem amúgy), hogy mindent, de mindent nagyon alaposan átbeszéltek. És ahhoz tartották is magukat. Szorítok, hogy sikerüljön Nektek is.
2019. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor is, ha érzelmi szálak fűznek a szeretőmhöz és a férjem iránt viszont abszolút nem érzek ilyesmit?

Én szeretném, hogy rendbe jöjjön, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből a másik férfit.

2019. ápr. 18. 14:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De akkor csak becsületből szeretnél visszamenni a férjedhez? Vagy gyereketek is van?
2019. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Olyan soha nem lesz, mint a megcsalás előtt. Ideig óráig elkínlódhattok egymás mellett, de nem lehet úgy tenni, mintha semmi se történt volna.
2019. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem látom reális esélyét. Ő visszafogadna, de mitől lenne most más a kapcsolat, mikor még a szerető iránt vannak érzelmeid?
2019. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Csak egy hülye akar rendbe hozni valamit olynnal,akit nem szeret.És csakis egy hülye szakít azzal,akit szeret,hogy visszamenjen ahhoz,akit egyáltalán nem.
2019. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
És tök mindegy van-e gyerek vagy nincs.Mert amikor elhagytad a férjed,akkor sem zavart.(7)
2019. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Egy valamit nem értek, légy szíves, válaszolj a kérdésemre: miért akarsz visszamenni a férjedhez?


Szeretni nem szereted, átverted, leléptél tőle, élted a világod, arra nem gondolva, vele mi van/lesz, most meg hogy a szeretőd kivágott, mint a nacskát szokták, visszasomfordálnál az uradhoz, csak mert még vele is jobb, mint egyedül?! Vagy hogy gondolod? Visszamész hozzá, és majd az ő vállán sírod el magad, hogy mekkora szerelmi bánatod van, és hogy mennyire szereted még mindig a szeretőd?

Ezt te tényleg komolyan gondolod? És mi lesz, ha a szeretőd újra csettint? Tudod, akibe szerelmes vagy? Majd otthon fogsz ülni a seggeden?

És mi lesz akkor, ha megint jön valaki, aki még a szeretődnél is vonzóbb?


Nő létemre nem tudom felfogni, hogy hogy tudsz ilyen egyszerű ösztönlényként viselkedni.

2019. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%
Ellaposodó házasság → félrekefélés ezerrel → kidobott a tag → de azért visszamennél a férjedhez → miközben nem is szereted. Hát gratulálok, neked is annyi eszed van, mint egy marék lepkének.
2019. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!