Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy úton a baba mi ütött belé? Megijedt az anyaságtól?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok.

Jelenleg majd 2,5 éve vagyunk együtt a párommal.

Az évek alatt, én azt éreztem vele hogy nem kell tovább keressek, mert mindenem megvan. Azt éreztem ő a gazdagságom, és ha elveszteném nem maradna semmim.

Gördülékenyen ment minden.

Egy felnőtt nőt láttam benne, egy családközpontú jó feleség jelöltet, akivel összhangban vagyok.

2 napja, kiderült állapotos.

Nagy volt az öröm. Részemről leginkább, igaz ő is nagyon örült neki és a család is.

Azonban szöget ütöt a fejembe hogy a kezdeti örömnek, híre hamva nincs mert szótlan.

Kérdeztem tőle mi bántja, azt mondta hogy 'nem tudja jó anya lesz-e, hogy vajon 10 év múlva is ugyanúgy engem akar-e, mindig megtudja majd adni a picinek amire szüksége van, készen áll ő erre"?

Megtartjuk,eddig azt mondta. Nem híve a vetetésnek, nem is engedném...

Ezt viszont most nem értem, honnan jött.. Minden tökéletes volt!

A gúta megüt az én gyerekem IS! Félek meggondolja magát...

Mire volt akkor jó az eljegyzés, villogásra?

Most kell meghátráljon?

Mit kezdjek ezzel?

Ő 23 éves


2019. ápr. 20. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Az igazság az, hogy jogosak a félelmei. Szerintem korai volt részetekről az egész témakör. Nem csak a 2.5 év miatt, hanem mert 23-25 évesen épp, hogy kezdtek felnőttek lenni. Sokkal ideálisabb lenne mondjuk 2 év múlva ez.
2019. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

A gyerek olyan, amit nem lehet visszacsinálni, kapcsolatot, házasságot, lakhelyet, munkahelyet, majdnem mindent lehet változtatni, de a gyerekvállalás a legnagyobb elköteleződés egy ember életében.

És ő még nem érett meg erre, te talán már igen, bár a valós nehézsége a dolognak úgyis élesben derül majd ki.

Sokan úgy nőttek fel ehhez a feladathoz, hogy már benne voltak, mint most ti.

Állj mellette, támogasd, nyugtasd meg, ha aggódik, lássa, hogy te is és a családok is támogatják.

2019. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálom megnyugtatni. Eddig mindig azt hallottam tőle, mennyire szeretne már ő is sajátot, de talán a valós felelősségvállalástól megijedt. Talán nem is attól, mert mindig vigyázott valakinek a picikéjére, sokkalta inkább hogy nem tudja visszafordítani és nem tudja jó anya lesz-e.
2019. ápr. 20. 13:03
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondhatnék neki,próbálkozom.
2019. ápr. 20. 13:04
 5/21 A kérdező kommentje:
Én ragaszkodom a picihez. Ő az enyém is. Nem dönthet egyedül a sorsáról, bízom benne nem forgatja a fejében az ellenkezőjét.
2019. ápr. 20. 13:05
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Naná, hogy fosik 23 éves!!!


Van diplomája? Melója? Van lóvétok? Lakhatás? Mi lesz a testével a szülés után?

2019. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Van érettségije, szakmája. Munkahelye. Lakhatás is, de ha nem akarunk albérletben maradni, ideiglenes megoldás leköltözni hozzánk,-persze ha akarja amig nem tellik sajátra. Hitelhez inkább nem akarok folyamodni. Valahol értem én aggódik, de miért nem aggódott akkor mikor hónapokig éles pisztollyal játszottunk mert ő is akarja a picit?
2019. ápr. 20. 13:11
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Egy 23 évestől mégis mit vársz? Szinte gyerek még ő maga is...
2019. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ez a probléma, egész eddig más képet mutatott magáról. Hiszem azt hogy olyan amilyennek megismertem, csak egy kicsit megijedt, nem lehet ennyire felelőtlen. Tudnia kellene, milyen jó embernek látom, és milyen jó lenne anyának.
2019. ápr. 20. 13:14
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

28 éves vagyok,bár még nem tervezek babot.

Viszont én is megijednék,s ugyan ezek a gondolatok kavarognának a fejembe.


Az tök jó,hogy ennyi ideje együtt vagytok,meg h minden oke...Azért egy baba sokmindent megváltoztat.MEnnyi de mennyi kérdést lehet itt olvasni....


Szerintem beszélgess vele sokat,támogasd,légy mindenbe mellette.Ne csak most,később is!

2019. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!