Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülnétek olyannak gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek olyannak gyereket aki napi szinten füvet szív?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal, nem rég költöztünk össze. Végig tudtam az elejétől kezdve arról, hogy napi szinten szív, viszont mióta összekoltozunk egyre inkább elkezdett zavarni. Én próbáltam már, de nekem nem jött be, nem élek amúgy sem ilyen dolgokkal.

A napokban elkezdtem gondolkodni rajta, hogy hogyan tovább, igazából egyre inkább sajnálatot is érzek iránta, hogy ő ebbe látja a boldogságot. 10 éve szív, és nem hinném, hogy ő magától le tudná vagy akarná tenni.

Mit tennetek? Lehet így jövőt tervezni? Nektek beleférne nap szinten?



2019. febr. 8. 10:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

Eleve nem jönnék össze olyannal, aki füvet szív. Ennyi.


Ha azt akarod, hogy a gyerekedből is füves váljék, akkor hajrá, nyugodtan szülj neki.

2019. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Van a családban ilyen. Az lett a vége, hogy mindketten rászoktak. Most már 7 évesek a gyerekek és a mai napig rendszeresen szívnak a szülők.
2019. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Össze sem jöttem volna egy drogossal. Nem hogy összeköltözni és gyerekről gondolkozni.
2019. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

"Végig tudtam az elejétől kezdve arról, hogy napi szinten szív"

Magadra vess.

2019. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Kövezzetek meg, de szerintem alapjáraton nem feltétlenül van baj a könnyűdrogokkal.

DEEEEEEE!

Ez a rész: "ő ebbe látja a boldogságot" - ez nagyon nagyon nagyon gáz. Az ilyenekből lesznek az igazi függők, akik élni se bírnak a szer nélkül, ami viszont komoly probléma. Én konkrétan így definiálom magamban a függőséget. Ilyennel soha nem kezdenék, és nem férne bele.

2019. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

"Végig tudtam az elejétől kezdve arról, hogy napi szinten szív, viszont mióta összekoltozunk egyre inkább elkezdett zavarni. "

Már ne haragudj de ez tipikusn női gondolkodás. Összejössz valakivel akinek tolerálhatatlan szokásai vannak, gondolom, mert amúgy ő a helyi menőcsávó. Aztán összeköltözés után megpróbálod átnevelni.

2019. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem, hogy szerinte egy jó dolog, és semmi baj nincs vele, hogyha valaki szív. Persze, én nem éltem komolyan soha ezekkel, nem tudtam, hogy ilyen függőséget tud okozni, és valószínűleg ha azt mondanám neki, hogy én vagy a fű, akkor azt választaná. Az idő alatt míg nem laktunk együtt nem láttam ennyire bele, hogy ennyire komoly ez nála. Viszont ez idő alatt nagyon megszerettem, így még nehezebb.
2019. febr. 8. 10:37
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Szoba se alltam volna vele, annyira szinvonalon aluli szamomra az ilyen ember.
2019. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
37%
Majd miattad megváltozik.
2019. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Ingyen is megjósolom neked hogy te vele maradsz mert olyan nagyon szereted majd jönnek a viták hogy a fű fontosabb neki mint te de te még is maradsz mert szereted sőt gyereket is fogsz neki szülni remélve hogy a gyerek fontosabb lesz mint a fű aztán még se tojik a gyerekre magasról és az összes pénzt a drogra költi a vita megy tovább majd verni kezd téged is a gyereket is stb stb. Egy lépés választ el a boldogtalanságtól de te nem fogod meglépni hanem majd jössz ide vissza sírni hogy mi van a pasiddal mit csinál stb. Szóval szeressed szüljél szenvedj. Soha nem fog leszokni róla főleg ha 10 éve használja és igen a füvet fogja választani helyetted. Persze lehetnek üres ígéretek amiket nyílván cseppet sem gondol komolyan és egyet sem fog betartani de maradj nyugodtan vele. Majd évekkel később rá jössz hogy amit rá pocsékoltál időt azóta mással valószínű boldog családi életet élhetnél.
2019. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!