Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaza van ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van ebben a pszichológusnak, vagy túl gyerekes a meglátása?

Figyelt kérdés

Azt mondta , hogy a férfiak a fejben megcsalást nem számitják megcsalásnak, pedig , ha egy ferfi gondolatban lezongorázza ezt egy másik növel , akkor ott már le kéne ülni és elbeszélgetni a házasságról, és akkor van néhány százalék esély , ( csupán néhány) a házasság megmentésére . Én ezt túlzásnak vélem.

Szerintem , ha a ferfi hazamegy es otthon eszik , akkor az nem gond ....

Ti hogy látjátok?



2019. ápr. 21. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok pszichológus, de ez szerintem nem igaz. Mindenki szokott fantáziálni, nők is, ez természetesen nem megcsalás. Annyiban lehet igaza, hogy ha ez rendszeres és a valóságban is elérhető az illető, akkor könnyen lehet belőle valóban megcsalás is.
2019. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%

Egy jól működő monogám párkapcsolatban, házasságban a partnerek kizárólag egymással képesek elképzelni a szexet, fantáziálni a másikról. Rá lehet nézni más nőkre is, sőt, véleményezni is lehet őket, elismerni, hogy jól néznek ki, de egy, a párjába szerelmes pasas farka csakis egyetlen nőre fog rándulni.

Két párkapcsolatom volt, s amíg együtt voltunk eszem ágába nem jutott még csak fantáziálni sem senki másról, mert mindent megkaptam tőlük.

2019. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Mit vársz? Az az érdeke, hogy a párok minél előbb kérjék a segítségét. Ez esetben már akkor, amikor még csak a gondolat vagy a vágy született meg. És ha akkor is csak néhány százalékra teszi a házasság megmentésének az esélyét, akkor ráadásul még pocsék pszichológus is.


Mindettől függetlenül, szerintem nem árt elgondolkodni, hogy miért vágyik másra, mi tartja vissza tőle, hogy megtegye, és ez elég erős fék-e.

2019. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!