Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok megbocsátani, de nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Barátommal nemrég nagyon összevesztünk és azóta nem vagyok képes lefeküdni vele,de nem bírnám elhagyni sem. Igazából okom sem lenne rá,mert nagyon figyelmes,tudom, hogy szeret engem,de mégis dühös vagyok. A volt barátnőjén akadtam ki egyébként, de az egész sztoriban jobban közrejátszik az egom,mint az, hogy ténylegesen féltékeny lehetnék, mégsem bírok az indulataimnak parancsolni. Voltatok már így?
2019. ápr. 22. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg szerintem kimaradt: miről érzed úgy, hogy nem tudod neki megbocsátani?
2019. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a fura, de nekem ez a két dolog üti egymást: akit nagyon szeretek, arra nem tudok haragudni.
2019. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dühkezelési problémák?
2019. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? Szerintem ezt is fontos lenne tudni, hogy tudjunk segíteni.
2019. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy szereted olyan nagyon! Csak a saját önzésedet szereted nyalogatni.
2019. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevés az infó...
2019. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!