Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvennél csak úgy a barátnődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvennél csak úgy a barátnődnek egy 23 000 forintos csizmát?

Figyelt kérdés

(Nyilván most nyár jön, de attól még a kérdés áll.) :)

Vagy esetleg beszállnál bele?


Nem alkalomra csak úgy.


2019. ápr. 23. 22:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%

8-as. Az a baj, hogy a nők 3 csoportra oszthatók ezen a téren. Van két nagy csoport, ahol az egyik olyan, hogy naná, a férfi dolga a nő kényeztetése anyagilag, a másik nagy csoport ennek az ellentéte. Ott a nő azt tartja, hogy soha semmit, ő független, az is marad, ő az életnek az alfája és omegája.


Aztán van egy szűk réteg, akik jól tudják kezelni ezeket a dolgokat. Na ők a férfiak álma, nekik bátran lehet udvarolni, az a fajta játék amit képviselnek, egy hosszan tartó tüzet képes fenntartani.

2019. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
25%

Könyörgöm, itt nem BMW-t kért, hanem egy olcsó csizmát!


Ha nem TUDOD megvenni, akkor nem telik nőre, és ne akarj nőt!

Ha nem AKAROD megvenni, akkor maradj a recskázásnál, de síkosító nélkül, mert az is pénzbe kerül, és ne akarj nőt!

2019. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
98%
Én csak azokat nem értem, akik itt felháborodva fröcsögnek. Akkor lehet, hogy velem van a baj, a volt kapcsolatom 7 évig tartott, a mostani meg 8 éve, de mi nagyon sokszor vásároltunk egymásnak olyan dolgot, ami a másiknak örömet okoz. Mégis mi ezzel a gond?
2019. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
27%
23 ezerért inkább prostit tartok nem csizmát veszek valakinek. Az ajándékozás szép és jó dolog normális keretek között. Felháborító hogy valaki azt mondja ha ennyit nem tud megtenni egy nőért ne nőzzön! És ugyan miért ne lehetne valaki enélkül boldog / boldogabb? Vagy aki ennyire vagdalózik hogy 23 ezres csizma filléres tétel had kérdezzem meg sz@rja a pénzt? Mert én sajnos ezt a fizetésemből nem engedhetem meg. Nem azért mert annyira rosszul keresek de 23 ezerből a havi törlesztőmet fizetem a személyi hitelből. Mivel én inkább lakást felújítok, mint ilyen hülyeségre áldozzak.
2019. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. csak úgy adtam pasimnak 40ezer ft-ot vegyen magának vmi normálisabb telefont, mert egy ratyival szarakodott régóta. Szeretem, megérdemli. Volt, amikor ő vett nekem vmit, amit már régóta terveztem.
2019. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem luxus....23e-ft......-

annyi az arckrémem, vagy a kutya tápja egy hónapra - nő létenre fizikai munkát és sok olyasmit vézek ami még kiegészíti a fizetést.Igen veszek a páromnak 35-e cipőt és alkalomra ő is vett már

2019. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
Most tényleg luxus lenne a 23 ezer Ft-os csizma? A gyerekemnek is megveszem a 20 ezres csizmát.
2019. ápr. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Kaphatja születésnapjára,akármilyen ünnepre.23000 nem.nagy összeg,össze is lehet spórolni.És mondjuk egy minőségi csizma megéri.Egy normális kapcsolatban nem okoz gondot.
2019. ápr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
91%
Igen.Még drágábbat is.
2019. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
230 ezreset is, ha lenne barátnőm :(
2019. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!