Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvennél csak úgy a barátnődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvennél csak úgy a barátnődnek egy 23 000 forintos csizmát?

Figyelt kérdés

(Nyilván most nyár jön, de attól még a kérdés áll.) :)

Vagy esetleg beszállnál bele?


Nem alkalomra csak úgy.


2019. ápr. 23. 22:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, hogy akarja.

Ha csak direkt akarja megvetetni, hogy lehúzzon, vagy tudod hogy arra vágyik és szeretnéd meglepni azzal, hgy megveszed neki?


Mennyi sóher van itt istenem.

Hány olyan pasi van szexpartnerkeresőn, aki külföldi utazásokra viszi meg egyéb helyekre a szexpartnerét, meg fizet neki nem keveset, csak a szexért egy idegen csajnak, te meg sajnálnál a szerelmedre 23 ezret?

2019. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

“Hány olyan pasi van szexpartnerkeresőn, aki külföldi utazásokra viszi meg egyéb helyekre a szexpartnerét, meg fizet neki nem keveset”

Utolsó előtti vagyok, szóval írtam, hogy nekem nem probléma. Viszont a ribiket ne keverjük ide, szerintem. Az egy üzlet: te fizetsz, ő szop. Ennyi. Egy kapcsolat a kölcsönösségre épül, nyilván mindenki a lehetőségei szerint.

2019. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze olyan nővel, aki elvárja, hogy folyton drága dolgokat vegyek neki. De egy komoly kapcsolatban alkalmanként simán belefér, hogy kiadjak ennyi pénzt, hogy örömet okozzak neki. Ha tudom, hogy valamire nagyon vágyik, legyen az akár egy csizma, akkor megvenném neki. Csak úgy találomra viszont nem vennék ilyen drága dolgot, mert nem biztos, hogy neki is érne annyit.
2019. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
95%
A csizma a probléma, vagy a 23 000 Ft, nem tisztázott.
2019. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%
14-es vagyok! Ez nem sóherség csak ésszerű dolgokba / dolgokra érdemes befektetni. De oké inkább könyveljenek el sóhernek, pusztán azért mert itt mindenki félmilliókat keres havonta, ahol 23 ezer forint nem pénz. Én sem várom el a páromtól, hogy ilyen drága holmikat vásároljon! Ahogy ő se tőlem. Én a 23 ezer forintomat inkább a gyerekembe fektetem, vagy ahogy korábban is írtam a havi törlesztést fizetem belőle. És a 23 ezret se úgy fordítom a gyerekre hogy nesze itt egy kabát vagy cipő, hanem abból a pénzből bevásárlok neki.
2019. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

16000 körüliből vettem tavaly 24000 Ft-os cipőt...

Ha lenne gyerekem akkor is megvenném,mert az én lábam

2019. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Bocsi,rossz a telefonom elküldtem véletlenül.Azt akartam ìrni,hogy egy felnőttnek emnyiért egy csizma nem drága,mivel évekig elhordhatja,ha minőségi.
2019. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Mindenki a 23 ezren van fennakadva.

Megsúgom én sem félmillákat keresek férfiként, de én inkább veszek magamnak egy adidas cipőt (az is kb ennyibe kerül) mintsem egy ócska kínait ami 3 hét után szétmegy, büdösödik, és még a lábát is tönkreteszi az embernek.

Nem sajnálom rá, mert tapasztalat, van 3-4 éves ilyen cipőm is, aminek semmi baja, és kényelmes is.


Na az már más lenne, ha nem lenne jó neki egy 5 ezer forintos táska, és rinyálna az 1 millás Shannelért :D

Az már tényleg pénzszórás és arra én sem adnék.

2019. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!