Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan magyaráznátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan magyaráznátok el a barátomnak?

Figyelt kérdés

Az apukám sajnos nincs jó állapotban, nagyon gyenge. Most be tudtuk vinni egy idősek otthonába,ahol próbálom őt látogatni minden nap. A barátom ezen ki van akadva,hogy miért kell minden nap meglátogatni. Nála még nem halt meg senki,de nálam a nagypapám és a nagymamám már igen.

Nem tudom,hogy volt-e már hasonló helyzetben valaki? Hogy magyaráznátok el neki?

A bunkó stílustól kérlek titeket, kíméljetek meg. Normális választ szeretnék.

Köszönöm!


2019. ápr. 24. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha valakinek ezt magyarázni kell, azt teljesen felesleges bármiről győzködni.
2019. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges vele maradnod. Egy érzéketlen bunkó.
2019. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"miért kell minden nap meglátogatni?"


Erre te:


"Nem kell, semmit sem kell, ugyanis a kozmikus szabad akaratomnál fogva megtehetem, szuverén jogom, mert oda megyek és akkor amikor akarok, anélkül, hogy bárkinek is be kellene számolnom róla.Ha téged nem érdekel az, hogy én most min megyek keresztül akkor jobb ha elgondolkodom a kapcsolatunk, hisz nyilvánvalóan nem engem szeretsz csak a saját komfortérzetedet, hogy neked mi a jó."


Ez használni fog.

2019. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi empátia nincs benne hogy magától elfogadja akkor nem tudod sehogy elmagyarázni.

Neki kellene minden nap kézenfogni téged és elvinni hogy látogassátok.

Amikor a temetőben lesz akkor már hiába viszed neki a virágot a sírjára.

Én nem lennék együtt egy ilyen érzelmi analfabétával.

2019. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha magyarazni kell, akkor jobb lesz, ha hagyod menni ezt a farkat a sajat mentalis egeszseged erdekeben. Ilyen kerdeseket kb. pszichopatak szoktak feltenni.
2019. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátod ezt nem érti, akkor ilyen emberrel nem is szabad hosszú távú kapcsolatban gondolkodni vagy pláne családot alapítani.
2019. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!