Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan reagál egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan reagál egy olyan szituációra hogyha van párja de hajtanak rá?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy hogyan kezeli az ilyen szituációt hogyha nem akarja meg csalni a másikat és hajt rá egy csaj vagy egy pasi ki hogyan rázza ha az illető nagyon nyomul vagy érthetetlen, vagy azzal cukkolja a másikat hogy meleg-e az illető és ezért nem vevő ő rá szóval kinek milyen módszere van az ilyenekre?

2019. ápr. 26. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
EGYSZER kölöm vele, hogy van párom, a legközelebbi próbálkozástól kezdve meg meg átnézek rajta.
2019. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* közlöm
2019. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol ilyenekre azt szoktam mondani, hogy az emberek ugy viselkednek veled, ahogy te azt megengeded. En vilageletemben ezt alkalmaztam, igy soha nem fordult elo olyasmi, hogy barki keretlenul szolt volna hozzam vagy ilyesmivel zaklatott volna. Pontosan azert mert azonnal meghuzom a hatarokat, es mindenkivel ereztetem, hogy melyikunknek hol a helye az adott kommunikacioban, es milyen hangnem a kivanatos, igy senkinek nem jutott meg eszebe, hogy egyaltalan ugy erezze, hogy neki lehetosege lenne a privat eletemmel kapcsolatban megjegyzeseket tennie. Pedig nem vagyok csunya, kifejezett szep nonek mondanak.
2019. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak erőtlen próbálkozásokat voltak olyanoktól, akik nem tudták, hogy van párom. Ha interneten írt, nem is reagáltam. Egyértelműen jelezve van, hogy párkapcsolatban élek, ha ő tett arra, hogy ennyinek utánanézzem, vagy nem tiszteli ezt, én teszek rá, hogy válaszoljak. Ha élőben közeledtek, akkor pedig kerek perec közöltem, hogy van párom és szeretem.

Ennél jobban soha senki nem nyomult, mert ahogy korábban is írták, egyértelmű határokat húzok én is.

Ha valaha akadna egy lerázhatatlan udvarlóm, a szép közlés után csúnyán küldeném el, kiadósan a lelkébe taposva, ha ez sem hat, akkor tiltás, ignorálás, ha továbbra is zaklat, feljelentem. Ha a rendőrség nem cselekszik, van pár ismerős, aki szívesen elbeszélget vele a kedvemért. De igazság szerint egy alapvetően nagyon vidám, mosolygós nő vagyok, aki szinte állandóan bohóckodik, így elég nagy megdöbbenést és ijedtséget tud kiváltani az is, ha erélyesebbre veszem a hangom, és a mondanivalómat, mivel nagyon távol áll tőlem az ilyesmi. Mindemellett testi erőm is bőven akad (3 év saját testsúlyos edzés után most kezdtem el az erőemelést 2 hónapja), ami szintén a legtöbb férfit amúgy is menekülésre készteti, nem hogy udvarlásra :D Szóval a nem, az nem, ezt eddig első szép szóra is elfogadta tőlem mindenki.

2019. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha már egyértelmű utalást tesz rá akkor én is mondom hogy van már


ha meg épp finoman celozgat rá akkor a beszélgetésről adódóan fel hozom finoman hogy van barátnőm pl wow az én barátnőm is szereti ezt, vagy neki is van ilyen

2019. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ohh igen ha meg rá akarnak hajtani akkor ő szinten ezt hozza fel de ha már a srac tul eroszakos akkor azt megmondja én meg elhajtom!
2019. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy megtépem, hogy ottmarad.
2019. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!