Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy zsarnok a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zsarnok a barátnőm, hogy tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
25 éves, én is. Hirtelen haragú, minden kis apróságon hatalmas vitákat csapunk. Ha nem úgy cselekszek mindenben ahogy Ő azt elképzeli, akkor ismét nagy vita. Ő mindig szakít, utána alázkodhatok meg hogy ÉN kérjek bocsánatot mindenért. Folyamatosan én vagyok hibásnak kihozva, nem mondom hogy nekem nincs részem benne, de ez azért már túlzás. Az elején nem volt ilyen (kb. 3.hónapig). Neki nincsenek barátai (szerintem épp ezért), nekem viszont van 4-5 akikkel tartom a kapcsolatot és ismét nagy vita lesz, ha valamelyik este náluk vagyok (pedig nem iszunk, nem drogozunk) és nem vele vagyok. Ha mérges olyan jelzőkkel illet hogy "hazug szemétláda, hazug f...sz, kis b...zi" és a többit gondolhatjátok. Semmit nem enged megmagyarázni mert meg sem hallja csak hajtja a sajátját. Jobban hisz bárkinek mint nekem. Sosem csaltam meg. Szeretem, abszolút az ideálom, és pár napja voltunk fél évesek. Egy régi csaj ismerősöm felköszöntött nevem napján, akkor szakítás lett belőle, annyira féltékeny. Régebben az exem jegyese meghalt, én megkérdeztem a lánytól hogy jól van-e. Ennek is szakítás lett a vége és majd 2 hétig futottam utána hogy bocsásson meg... Minden ismerősömre ráírkál, minden csajra akivel valaha jártam vagy beszéltem. Minden hétvégén menne csavarogni, kirándulni, bulizni, de én inkább itthonülős vagy beülős helyeket szeretem. Eszem ágában sincs megcsalni, soha nem tudnám megtenni mert nagyon szeretem. De sokszor már a sírás kerülget és nem tudom mit tehetnék... Szerintetek tud változni egy ilyen ember? Aki élt már meg ilyen. Hogyan oldotta meg? Kérlek titeket normális válaszokat írjatok. Már az összes ismerősöm elkönyvelt egy kis papucsnak, akit ugráltat a nője.

2019. ápr. 26. 15:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szóval menekülj míg nem késő.
2019. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tökéletesen leírtad milyen! Ennél összeszedettebben és szebben én sem tudtam volna megfogalmazni. Ezért járt a hasznos. Úgy néz ki akkor tényleg ez lesz. Próbáltam már megbeszélni vele, este még találkozunk és utoljára erényesebben elmagyarázom neki mi van. Valóban nem normális ezt tűrni.
2019. ápr. 26. 19:51
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak higgadtan, indulatmentesen...
2019. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Dugj meg egy jó nőt, majd mondd el neki, mondd meg h most joggal féltékeny és mutasd meg neki az ajtót.

Kihasznál, kiszipolyoz, élősködik. Zalán egy előnye van a leírója alapján, h szeret programokat csinálni, de ebben meg pont nem illetek össze

2019. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ott követted el a legnagyobb hibát, hogy mikor hisztizett, féltékenykedett, szakított, futottál utána, és könyörögtél a bocsánatáért, még amikor nem is neki volt igaza. Most már annyira nyeregben érzi magát, hogy bármit megtehet veled.

Jó nagy pofára esés lenne neki, ha a következő ilyen kis akciójánál megvonnád a vállad, és mondanád neki, hogy már te is szakítani akartál, szevasz.

Csakhogy valóban ott kéne hagynod.

2019. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mikeXxX ***** válasza:
100%
Az istenit legyél már férfi és dobd ki a gyászba ! Egész életedben csicska akarsz lenni ? 40f
2019. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Emike0309 válasza:
Ugyanebben a cipoben jarok, csak naluk a pasim ilyen. Mar kesz vagyok.. Lassan elgondolkozok azon hogy talan jobb lesz elengedni...
2019. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2020. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!