Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartanál a párod mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanál a párod mellett, ha csontvelő és tüdőrákot diagnosztizálnának nála?

Figyelt kérdés
:(
2019. ápr. 27. 22:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Még egy barátot sem hagynék magára pont, amikor a legnehezebb időszakon megy keresztül? Sőt, durvábbat mondok: amikor lehet, hogy már nem sok ideje van hátra?

Bocs, de szerintem aki ilyenkor lép le, az egy embernek nem nevezhető hulladék. Ráadásul nem is egy olyan betegségről van szó, legalábbis jó ideig, amelyiktől mondjuk kevésbé vonzó lesz az ember. Mondjuk ha valaki elveszíti az összes végtagját, összeroncsolódik az arca, stb, emberileg akkor is féregség magára hagyni, de szerelmileg meg tudom érteni, hogy ilyenkor már nem tud vonzó lenni. De akkor, amikor a betegségnek semmi hasonló tünete nincs? Eleve a szerelem ott kezdődne, hogy többre értékeljük a másikat, mint egy szexbábut, amit ha meghibásodik, egyből kidobunk.

2019. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Két rákon vagyunk túl, természetes, hogy kitartottam. Még a kemó alatt is sokat viccelődtünk, tényleg nagyon fontos a hozzáállás. Persze kemény időszak volt, de még közelebb hozott minket egymáshoz.
2019. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%

Pedig 8 csak azt mondta ezzel, hogy ahol nincs kapcsolati tőke, ott nem maradna. Ebben igazat is adok neki, hiába köpködtök rá. Majd pont ott fogtok állni egy szerencsétlen ágya mellett, aki halálos beteg, mikor egy rohadt teát büszkeségből nem főztök a másiknak és még bele is rúgtok, ha meg van fázva mondjuk, álszent bagázs.

32/f

2019. ápr. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

Mi a baj 32f?


Persze, hogy kitartanék.

2019. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%

Olvass itt olyan kérdéseket, amiben szó van a betegápolásról, aztán meglátod.

32/f

2019. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
Akik a hozzállással jönnek, ajánlom az olyan sztorikat, ahol nagyon jól allt hozza a beteg, akar elozo betegseg ellenere is, mégis meghalt..
2019. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%

32f


Attól, hogy más h..e, nekem nem kell annak lenni.

2019. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Clay Morrow ***** válasza:
0%

# 9


Na, aztán te is bizonyítottál az emberségedről haver ezzel a kijelentéseddel, a sok bugyuta meg behódol :)


Akkor is tartom magamat, itt nem barátról van szó vagy hozzátartózóról, akivel felnőttem, illetve életem szerelméről, leírtam, ilyen esetekben persze, hogy kitartanék. Beismerem, nem igazán szép és etikus dolog, meg az is elmond valamit rólam, hogy miért vagyok együtt egy olyan személlyel, akiért ilyen helyzetben nem tartok ki? Ez most nem fontos, de volt ilyen "laza" kapcsolatom, ahol nem tartottam volna ki. Na meg úgy állítotok itt be engem, mintha se szó se beszéd alapján lelépnék, nem így tenném, hanem lassan leépíteném a kapcsolatot és lezárnám.

2019. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
59%
Értem én, hogy csak olyan mellett maradnátok ott, aki az életetek szerelme... De kérdezem én, mégis mi a jó francért vagytok egyáltalán együtt olyannal, aki iránt nem így éreztek??? Ez a legnagyobb baromság az egész elméletetekben. Miért kell olyan szinten kapcsolatfüggőnek lenni, hogy mindegy csak legyen melletted valaki akkor is ha amúgy semmi nem köt hozzá és simán dobbantanál mellőle ha jön egy jobb? Eleve ezet sebből vérzik ez a mentalitás.
2019. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Clay Morrow ***** válasza:
Megmondtam, az nem ide tartozik, ez egy másik téma, másik dolog-tényező, hogy miért vagyok vagy nem vagyok ilyen személyekkel párkapcsolatban, akiért nem tenném tűzbe a kezem. Eddig egyszer fordult elő, hogy ilyen kapcsolatom volt és ha ez a kérdésben leírt eset pont ekkor történt volna, megtenném amit leírtam. Hiába szemét dolog és maga az ördög vagyok, de kár neked ezen fröcsögni és kiakadni, mert nem változtat a dolgon.
2019. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!