Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan mulhatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mulhatna el ez a feszultseg koztunk? Nekem kell engednem? .

Figyelt kérdés
Tegnap csunyan osszevesztem a baratommal mert nem mondja el ki volt a 3. lany akivel elottem volt... Tobbit elmondja de ezt az egyet nem. Es nem ertem miert lehet azt mondta nem szegyenli es nem is ismerek. Na hat akkor meg miert ne lehetne elmondani...Aztan most fogalmam sincs,hogyan jussunk egyrol a kettore. O nem fogja elmondani engem meg idegesit,hogy ennyire nem akar valamit elmondani.
2019. ápr. 28. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én átérezni ugyan nem tudom, de “megértem” és elfogadom, ha valakinek az exek tabutémák... mi eleinte sokat beszélgettünk a volt kapcsolatainkról is, hiszen az a múltunk, hozzánk tartozik, a részünk. Nem mellesleg pár “hibát” is át tudtunk így beszélni, úgy értem olyasmiket, amiket az előző kapcsolatainkban elkövettünk, és többé nem szeretnénk. Na mindegy, ezt inkább azoknak írom, akik kapásból lehülyéznek, mert érdekel a párod múltja... szerintem nincs ezzel semmi baj.

Ugyanakkor azt gondolom, ha a párom nem akarna beszélni erről, nehezen (tehát nem átérezve, csak elfogadva, tudomásul véve), de elengedném a témát. Ugyanakkor nem hiszem, hogy lenne miért bocsánatot kérned. Csak engedd el...

2019. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tudatosan nem faggatom a pasikat az exekről, és én sem mesélek róluk semmi személyeset, engem nem érdekel ez és perverz dolognak tartom az ilyen tipusú multban vájkálást.


Sajnos saját káromon tanultam meg, hogy jobb, ha az ilyet homályba tartom a pasik előtt, mert csak probléma lehet belőle, és igazából jobb, ha én sem tudok részleteket ezekről.


Az a pasi meg, aki nem tudja elviselni azt, hogy nem mesélek az exekről, az amúgy is kuka, nem bírom az ilyen önbizalomhiányos fazonokat.


27/N

2019. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta nem ismerem..."

Persze, mert ha az mondaná, hogy ismered, akkor még kíváncsibb lennél...

2019. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni feloldani ezt a feszültséget amíg meg nem tudod ki volt.

Te is az a típus vagy aki rámászik minden téren a pasira és teljesen kizsigereli érzelmileg. Magánélete, privát szférája nem lehet. Előbb utóbb szakítás lesz belőle, ha utóbb akkor valaki belebolondul teljesen

2019. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De most nem mindegy ki volt? Lehet ismered. Lehet azèrt nem akarja szellőztetni, mert titkos kapcsolat volt, ès ne tudjon róla más, mèg utólag sem.

Nem akarja elmondani, amihez minden joga megvan. Emèszd meg, hogy nem tudsz valamit, amihez közös sincs, vagy ha ennyire nem tudsz túl lenni rajta, akkor szakítás vele azt kèsz.

2019. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja ès a bocsánatkèrès szerintem is szüksègtelen. Egyszerűen csak hagyd ezt a tèmát.
2019. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!