Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem le feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem le feküdni velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a barátom 25. Fél éve vagyunk együtt lassan, hirtelen kapcsolat lett gyorsan jött de jól éreztük magunkat egymás mellett hát ki alakult a kapcsolat.

Le feküdtünk már, de az a helyzet hogy csak akkor feküdt le velem ha jöttünk valami buliból és meg ittunk már, józanon soha egy ujjal sem ért hozzám és nem is próbálkozik egyáltalán. Mi lehet a baj?


2019. ápr. 29. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Ronda/büdös vagy.
2019. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen volt az együttlétetek?


Ő hogyan emlékszik vissza rá?

2019. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elmosódva talál szépnek lehet.

32/f

2019. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát első köszönöm szépen nagyon kedves vagy :D nem vagyok sem ronda sem büdös ahogyan írtad. Megvagyok elégedve a külsőmmel, tornázok is jó alakom van és az arcommal sincs semmi probléma.

Ő mondta nekem hogy nagyon jó volt neki, és részegen nagyon merész de józanon egyáltalán és tényleg nem tudok mire gondolni.

2019. ápr. 29. 11:08
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
- Drágám, józanon soha egy ujjal sem érsz hozzám és nem is próbálkozol egyáltalán. Mi a baj?
2019. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak részegen merész, akkr egy alkoholistával kell leélned az életed, hogy boldog legyél és szex is legyen.

Egyébként nem értem ha józan miért nem kezdeményezel te?

Nincs sehol sem megírva, hogy a szexet a férfinak kell kezdeményezni, más pároknál is változó, mikor ki kezdeményez.

2019. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Próbáltam kezdeményezni, annyi volt a válasz hogy ne csináljuk már ezt, vagy a másik szokásos válasz lassan megyek haza már.

Szégyellek ezek után kezdeményezni

2019. ápr. 29. 12:50
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megértem. De érdemes lenne erről komolyan beszélgetni mert valami nem teljesen normális nála. Erre rámehet a kapcsolatotok. Mégis csak nem az a normális ha ittas állapotban tudok csak a párommal együtt lenni nem?Ez egyáltalán nem normális. Ennél rosszabbul is fogod még érezni magad ha nem kommunikáltok.
2019. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más megoldás, konkrétan kérdezz rá hogy mi a problémája. Ne hagyd magad lerázni.
2019. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fél év után már illene vele beszélned. Valami gátlása lehet szerintem, ha csak piásan mer szexelni. De ez csak feltételezés.
2019. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!