Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem le feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem le feküdni velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a barátom 25. Fél éve vagyunk együtt lassan, hirtelen kapcsolat lett gyorsan jött de jól éreztük magunkat egymás mellett hát ki alakult a kapcsolat.

Le feküdtünk már, de az a helyzet hogy csak akkor feküdt le velem ha jöttünk valami buliból és meg ittunk már, józanon soha egy ujjal sem ért hozzám és nem is próbálkozik egyáltalán. Mi lehet a baj?


2019. ápr. 29. 10:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Együtt is alszunk elégé gyakran, az esténk filmezésel telik el, el álmosodunk át öleljük egymást és ennyi az egész.
2019. ápr. 29. 13:56
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Tőlünk hiába kérdezed, hogy mi lehet a baj.

Olvasd végig a kommenteket, mások hogy reagálnának, szűrd le a tanulságot, vedd a bátorságot és kérdezz rá nyiltan.

Ha most szemet hunysz, később sem tudtok megbeszélni semmit sem.

Egy tipp:

Ha ittasan merészebb, azt azt jelenti az ital oldja a gátlásait, ilyen állapotban könnyebben meg fog nyílni neked ha rákérdezel.

2019. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

Nőőők! Agybajt kapok tőlük. Van egy probléma vagy kérdés és nem kérdezik meg hanem találgatnak, variálnak, kombinálnak. A párom is ilyen, néha szétbasz az ideg emiatt.

Egyszerű tőmondat kérdőszóval. Világos?

2019. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Veled egyetlen baj van ebben a sztoriban: hogy még nem vágtad ki ezt a fatökűt. Az egy dolog, hogy nincs szex, de az nagyon nagy szemétség tőle, hogy nem ad normális magyarázatot az elutasításra. Éppen lehet, hogy nemi betegség áll a háttérben, de azt illett volna már közölnie. Lehet, hogy várni akart a házasságig. Ezt is illene az elejèn tisztázni. Meg azt is, ha ő aszexuális, és egyáltalán nem érdekli a szex. Akárhogy is, ez a pasi nem őszinte veled.
2019. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ittas állapotban rá kérdeztem hogy józanon miért nem fekszel le velem, de azt válaszolta hogy ő most is józan hogy már kijózanodott de ez nem volt így egyáltalán.

És miután le fekszünk ittas állapotban, azután azt mondja hogy most egy ideig le kell nyugodnunk.

Miért is mitől is kellene le nyugodni? A szextől? Nem értek sok dolgot.

Tényleg vennem kellesz a bátorságot és beszélnem vele erről

2019. ápr. 29. 17:03
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Juj... ez szörnyen hangzik. Nem vagy frusztrált a dolog miatt?


Én a helyedben már rég kerek-perec megkérdeztem volna tőle, hogy mi a baja. Itt nem neked kéne szégyellned magad, a rendszeres (józan!) szex nem kéne, hogy ekkora "gond" legyen egy párkapcsolatban.

2019. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Le kellene nyugodnunk? :)

Nem tudom mi van a pároddal, de nagyon fura, és még csak nem is őszinte.

2019. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Elégé kellemetlenül érzem magamat a dolog miatt, az előző kapcsolatomban rendszeres szexuális életet éltem, hiszen ez normális dolog sőt minden embernek szüksége van a szexre. Sokszor már nagyon el megy a kedvem az egész kapcsolatól, az a sok filmezés sokszor úgy érzem mintha csak jó barátok lennénk és nem egy pár.

Azt sem tehetem hogy arra várjak minden héten hogy mikor iszunk meg valamit és végre történjen meg a dolog. Nem normális ez hogy csak részegen kívánja a szexet

2019. ápr. 29. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!