Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen hogy lehetne változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy lehetne változtatni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve vagyok és élek együtt. Az első pár hónapban sokszor elmentünk borozni, szórakozni, hétvégén sokáig fent voltunk beszélgetni stb.. Az elmúlt pár hónapban viszont semmi. Nem akar beülni sehova meginni valamit, itthon egy pohár bort se iszik meg hétvégén se, este 10-kor már alszik, egyszerűen olyan lett mint egy nyugdíjas vagy még rosszabb. Régen barátnőivel is beült iszogatni, volt hogy meglepet 1-2 ruhával amit magának vett, az utóbbi időben viszont egyre kevésbé bírom ezt, hogy szó szerint semmi "fiatalos,tüzes " nincs már benne. Én elkezdtem inkább a haverjaimmal eljárni sörözni esténként ő meg tvzik egész nap és megbeszélni se lehet ezt vele, egyszerűen letudja annyival hogy neki most nincs kedve ehhez se ahhoz. Egyre többet veszekszünk és érzem hogy már kevésbé érdekel, úgy érzem magam mintha egy lakótársam vagy bejárónő lenne. Ha átjön 1-1 haverom akkor is bemegy a szobába tvzni. Azt érzem hogy eléggé mély ponton van a kapcsolatunk de az hogy leüljek vele az kizárt, vagy feláll vagy meg se hallja amit mondok. Valaivel történt már ilyen? Hozzá teszem nem pasizik szóval nem azért történnek ezek ez 100%, de már a hugával se tudom elküldeni beülni valahova csak akkor ha én is megyek. Tudna valaki adni valami tanácsot vagy lehet hogy ez vár rám amíg vele leszek? 27/F
2019. ápr. 29. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h ha nem bejárónőkémt viselkednél vele, ő sem érezné annak magát... vigyél neki virágot néha. Mosogass el, ha fáradt. Söpörj fel. Hétvégén főzz te néha. Vidd el olyan helyre, ahová ő akar menni (állatkert, színház, mit tudom én).
2019. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a munkája jár olyan szintű stresszel vagy ennyire lefarasztja hogy ezért nincs kedve semmihez?

Nem lehet hogy depressziós?

Egyébként amit első ír az is tök jogos. Ilyenekről nem írtál hogy te mennyit segítesz/mennyire veszed ki a részed a házimunkából. HA mindent ő csinál akkor nem meglepő ha 10kor alszik. Ilyenekre is figyelj oda.

2019. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi olyannal nincs probléma hogy mindent ő csinálna, minden ugyan olyan mint egy évvel ezelőtt. Ugyan ott dolgozik, ugyan úgy ér haza, egyszerűen mintha 40 éve házasok lennénk olyan a kapcsolatunk.
2019. ápr. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!