Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal több, mint 5 éve vagyunk együtt. A hétvégén egy helyen buliztunk, de korán haza kellett mennem, mert reggel programom volt. Nem akart hazajönni velem, így ott hagytam. Már akkor is csúnya állapotban volt. Hajnal 5kor felébredtem, hogy nincsen otthon. Elkezdtem hívni, semmi reakció. Vissza aludtam, reggel 7kor ismét hívtam, semmi. 8 órakor vette fel a telefont, és kiderült, volt otthon, félrészegen fogta magát és levezetett a közelben levő nyaralónkba és ott aludt. Azt mondja nem emlékszik, miért. A problémám az, hogy nem tudtam elérni és aggódtam, illetve az ittas vezetés. Előbbi sajnos már nem először fordult elő, volt olyan is, hogy vasárnap reggel 8kor jött haza. Biztos, hogy nem csajozott, anyukája is hívott, hogy ő is lenn van a nyaralóban és ott van a párom. 30 éves, én 27/N. Azon gondolkozom, elköltözök vagy valahogy “megbüntetem”, hiszen ilyen alapokra nem lehet építeni egy családot. Nem is tudom mit tettem volna, ha gyerekeink is vannak.
2019. ápr. 29. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem reagalom tul mert az ittas vezetésből minimum jogsi elvetel és börtön büntetés rosszabb esetben halálos baleset!


Beszéld meg vele ezt most fejezze be! Üljön be taxiba és ugy joljon haza!

2019. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül megbízható párod van, ha 30 éves létére részegen vezet a nyaralóba mikor várod haza. Ha ennyi felelősségtudata nincs ennyi idősen, érdemes elgondolkodni azon, vajon a családalapítás-e a megfelelő lépés.
2019. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem reagálod túl.Sőt, már az első ittas vezetésnél adhattál volna ultimátumot neki.Őszintén az én volt párom is ilyen volt.Ha józan volt kenyérre lehetett kenni viszont ha ivott elmentek neki otthonról.Totál új autóval belefordult az árokba(használhatatlan lett)stb..stb.Kértem így, leckéztettem úgy tarthattam előadást arról, hogy bárkit megölhet így vagy neki is baja lehet mégis újra és újra beült a kormány mögé részegen.

Én elhagytam, mert nem változtatott.Remélem nálatok máshogy lesz.

2019. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Uh, az ittasság témaköre nálam gyenge pont, szóval abszolút megértelek. Nálam már azzal kiverte volna a biztosítékot, hogy 'csúnya állapotban volt', ahogy fogalmaztál. Nem azt mondom, előfordulhat (szökőévben egyszer), de az ivás nem arról kell szóljon, hogy a sárga földig... ha ez gyakori, akkor nálam már ez válóok lenne. Sőt, volt is anno exemnél :/

Az ittas vezetés viszont abszolút nem fér bele, még akkor se ha próbálok elvonatkoztatni a saját szigorú álláspontomtól. Veszélyezteti a saját maga, és mások életét is. De mivel írod, hogy nem emlékszik, ezt csak oda tudom visszavezetni, hogy akkor minek iszik ennyit. Én inkább erről beszélgetnék el vele. Mert aki ennyire nem bírja megállni ennyi idősen, ne legyenek illúzióid, később se lesz sokkal jobb, hacsak nem állsz majd a sarkában. Beszélgess vele erről, hogy változtasson rajta, mert ilyen emberre nem lehet építeni, családot vállalni meg pláne.

2019. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

A nyaraloba viszi a csajokat. Az anyja fedezi.


En anyamhoz viszem a szexpartnereim es o fedez engem.

2019. ápr. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem jatszmáznèk bűntetèssel, tènyleg dobnám a csába. Nekem ilyen "apajelölt" nem kène.

Az ittas vezetès rohadt gáz. Nemcsak rá veszèlyes, hanem mindenki másra, aki akkor szembetalálkozik vele az utakon. Ès őszíntèn szólva abban sem látok logikát, hogy buli után nem haza megy, hanem lekocsikázik a nyaralóba...minek? Nem lehet mèrget venni rá, hogy tènyleg nem csajozott. De mindegy is, marha gáz az egèsz pali úgy ahogy van.

2019. ápr. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kérdés hogy kuka.

Komolyan nincs jobb???

2019. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem a sajat reszem erdekelne, hanem az, hogy konkret fizikai undort erzek az olyan emberektol, akik akkora undorito, arrogans farkak, hogy siman beülnek ittasan az autoba, le se szrva azt, hogy ezzel mas emberek eletet veszelyeztetik, amihez nincsen joga. Ha o meg akar halni, isten vele, egy hulye nem normalis felelotlennel legalabb kevesebb az utakon, de ettol meg nincsen joga veszelyeztetni mas embereket. Es akik ezt 30 evesen nem fogjak fel, azoktol forog a gyomrom.
2019. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem ilyen pasi nem kéne. Részegen vezet és nem lehet elérni? Kizárt én ezért nem fogok idegeskedni. Aztán részegen elüt majd valakit és lehet majd sajnálkozni a sitten. De akkor meg is érdemli hogy ott üljön. Valaki szintén várja haza valamelyik családtagját mint férj pl és gondoljon már bele milyen hír az az embernek hogy egy részeg sofőr elütötte. Jó lenne ha ezt elmagyaráznád a pasidnak. Piszok dühös tudok lenni az ilyen felelőtlen mocskos emberekre akik tojnak mindenre.
2019. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl..Én nem biztos,hogy mernék ilyen embernek gyereket szülni
2019. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!