Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hazug a hibás, vagy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hazug a hibás, vagy aki kutakodik?

Figyelt kérdés

A barátom megígért nekem valamit. Volt egy sejtésem, de ahhoz, hogy kiderítsem betartja e a szavát, a dolgai között kellett "kutakodni", amiből kiderült hogy nem igazán tartja a szavát .



Rákérdeztem, szembesítettem, ő hazudott nekem, mégis én vagyok a fő bűnös szerinte, amiért a cuccai között matattam.



Szerintetek?


2019. ápr. 30. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem összeillő párt alkottok: egymást múljátok alul... :)
2019. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Miről volt szó? Ha jelentéktelen dolog akkor te vagy a hibás. Ha Jelentős akkor ő.
2019. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Nyílván ő a sárosabb. Legjobb vèdekezès a támadás. Lebukott, ès nem tud mást felmutatni, csak azt, hogy te is milyen szenya vagy, hogy lebuktattad.

Viszont ideje elgondolkodni a kapcsolatról. Nem tudom milyen volumenű ígèret ès hazugság volt. De olyan emberrel nem sok èrtelme van együtt lenni, meg jövőt tervezni, aki ilyen megbízhatatlan.

2019. ápr. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ő a sáros.Valószínűleg nem véletlen volt a sejtésed.
2019. ápr. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nyilvan a hazug.
2019. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy mi volt az a dolog. Mennyire nagy vagy jelentéktelen.
2019. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
El kéne már felejteni a "ki a hibás" dolgot. Ez egyszerűen nem visz előre. Azon gondolkodj, mit tudsz tenni, hogy jobb legyen. Elvesztetted a bizalmad a barátod felé. Helyre lehet állítani a bizalmat vagy nem?
2019. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettő, megérdemlitek egymást.
2019. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilván mindkettő.
2019. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A hazug is de a kutakodó is valahol. Ha nem bízol a hazugban, jogosan, akkor nem kutakodni kell, hanem szakítani.


30n

2019. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!