Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárjátok, hogy a htb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárjátok, hogy a htb barátnőtök tökéletes rendet tartson otthon?

Figyelt kérdés

Tehát ha valamilyen okból nem keres pénzt (nappali egyetem, fizetetlen szakmai gyakorlat, vagy csak simán nem akar dolgozni), akkor olyan rendet tartson otthon, mint a múzeumban?

Szóval minden nap megfőzve, bevásárolva, tiszta ruhák kivasalva a szekrényben, sehol egy ott felejtett papírlap vagy könyv, a szennyesben a ruhák nem bedobálva, hanem gondosan egymásra hajtva, a fürdőszoba padlójáról enni lehet, és ha szét hagysz valahol valamit magad után, a következő pillanatban már ott sincs, mert megy és szedi szépen össze...


2019. máj. 1. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Igen!


Ha nálam lakik, és fizetem, akkor igen. Kivéve, ha ennyire fullos: [link]

2019. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor ha nem akar dolgozni

De akkor kap koszt penz (ezzel el kell szamolnia) plusz zsebpenzt (ezzel nem)


Ha tanul vagy gyakorlaton van akkor nem mivel az nem a munka kerulese.

Ebben az esetben fele-fele a hazimunka

2019. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Még egyszer sem említettem neki ilyet, hanem egyszerűen magától tart ilyen rendet. Megfigyelte hogy szeretem a rendet. Azt mondta addig sem unatkozik. Persze én meg vigyázok is a rendre. Sosem fegyelmezzük egymást a tisztaságra, bár azért nem bánnám ha néha domina szerepbe is bújna.
2019. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha egyetemre jár, vagy ha gyakornokoskodik, akkor nem háztartásbeli.

Szóval fele, fele.

Ha nem akar dolgozni, akkor legyen rend, bár szerintem a fent leírtak már a túlzás kategóriába tartozik.

2019. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell a szennyesbe hajtogatni a ruhákat? 🤣
2019. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Én is jártam egyetemre, szóval tudom hogy az azért nem egyenlő a napi 8-9 óra melóval. Szóval nem bánnám, ha cserébe kicsit jobban kivenné a részét a házimunkából. Ez nem azt jelenti hogy tökéletes rendet tartson, vagy meleg étel várjon, de ha hullán esek haza este 8-ra őneki meg 1 előadása volt aznap, akkor hadd ne kelljen már nekem nekiállni takarítani mert akkora kupi van. Ha vizsgára készül az meg megint más.

Ha meg nem akarna egyáltalán dolgozni, akkor igen elvárnám tőle, hogy nem is mindent, de nagyrészt megcsinálja a legtöbb dolgot, és főzzön is. Mert így több időnk marad egymásra, a főzéssel meg pénzt takarítunk meg. De mint írtam nem vagyok rend mániás, és nem igényem az se h minden nap meleg étel legyen.

2019. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nem mindegy milyen okból nem keres pènzt. Nappali egyetem, meg szakmai gyakorlat nagyon nem haztartásbelisèg. Az tulajdonkèppen munka, csak mèg pènzt nem keres vele. Azèrt ezek mellett nem gondolnám, hogy mindent neki kellene csinálnia otthon. A felèt mindenkèpp, vagy ha neki van több ideje, akkor valamivel többet, ez megbeszèlès kèrdèse.

Ha nincs kedve dolgozni, abban az esetben igen, legyen övè a házimunka.

Viszont azt gondolom, hogy a dolgozó fèlnek is kutya kötelessège óvni a rendet, attól függetlenül, hogy a párja otthon van, vagy dolgozik. Tehát ne trehanykodjon, hagyja szèt a dolgait, szórja le a morzsát meg egyebek, ès várja, hogy a másik majd egyből szalad elpakolni, takarítani utána.

2019. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
63%
Nem várnám el, fele-fele a házimunka, inkább azt várnám el, hogy szexis bugyiban várjon otthon és kényeztesen utána. F 24
2019. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!