Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nekem kéne bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kéne bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés
A feleségem most nagyon haragszik rám. Egy ismerősöm megjavította a gpsem, 3000ftért de már aznap nem is működött. Feleségem úgy tudta vissza adta a pénzt ami nem igaz, de rá jött és most emiatt áll a bál itthon. Azt mondja nem a pénz miatt de abból sok mindent lehetne venni a lányunknak hozzá tette hanem az hogy hazudtam neki és hogy felesleges ilyen nagyvonalúnak lennem. Tényleg elrontottam? Én csak jót akartam, most hogy nézett volna ki hogy vissza kérem
2019. máj. 4. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Hát nem tudom én 3000 forinton tuti nem problémáznék. Meg azért annyi szabadsága legyen már mindenkinek egy házasságban is, hogy kisebb összegeket magyarázkodás nélkül költ arra amire szeretne.

Ahogy azzal se értek egyet, hogy vissza kéne kérni ilyenkor a pénzt. Főleg 3000 forintot. Max annyi, hogy megkérni, hogy nézze már meg még egyszer mert nem jó. De a pénzen nem problémáznék. Egy normális szerelőnek csak a munkadíja simán 3000 forint amit akkor is ki kell neki fizetni ha nem tudja megcsinálni.

Az, hogy egy barátomnak adok 3000 forintot (egyébként azért, mert csinált nekem valamit) annyira természetes dolog. Soha nem értettem az ilyen durván fillérbszó embereket. Azt meg pláne nem értem, hogy miért kell ebből hatalmas vitát csinálni. Hagy legyen már a te döntésed, hogy mire adsz ki pénzt ha már te is dolgozol érte...

2019. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ebben szerintem inkább a barátod a ludas... én kérés nélkül vagy visszaadtam volna a gubát vagy tényleg megcsinálom a gps-ed. De annyira számít az a 3k, hogy el kellett titkolod? Balhé lett volna szerinted?

32/f

2019. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Szóval hazudtál a feleségednek és még azon gondolkozol, hogy neked kellene bocsánatot kérned vagy sem?

Egyem a szíved. Igen. Neked.


A pénzről pedig...ellenőrizted átvételkor, hogy megjavult a készülék? Nem? Legközelebb tedd meg és ha nem, akkor ne fizess az ismerősödnek.


Nem érzed jobb szitunak azt, hogy "a kcsg ismerős átvert", mint "hazudtam a feleségemnek"?

2019. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Igen, neked.


1. Hazudtál.

2. Ne legyél pancser és szarért ne fizess.

2019. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát 3 ezerért ennyire megharagudni nem haragudnék meg, az tényleg gond hogy hazudtál, igazából apróság miatt. Szerintem ezen van kiakadva inkább. Próbálj meg bocsánatot kérni és majd idővel lecsitul.
2019. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez kb. a kegyes hazugság kategóriája: azért hazudtál, hogy ne legyen veszekedés.

Ebből adódóan nagyon igazat adok 1-esnek. Különösen ezzel a mondatával nagyon egyetértek:

"Meg azért annyi szabadsága legyen már mindenkinek egy házasságban is, hogy kisebb összegeket magyarázkodás nélkül költ arra amire szeretne."


Summa summarum: nem kérnék bocsánatot a helyedben, kérdező, ellenben elmondanám neki azt a mondatot, amit 1-estől most idéztem.

2019. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!