Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert erdemlem ezt szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erdemlem ezt szerintetek, hogy tegyem magam tul rajta?

Figyelt kérdés

20 evesen ismertem meg a ferjem, aki eletem elso baratja is volt egyben,neki adtam a szuzessegem,mindenem..

En szivem 100%-at kiettem erte,nagyon szerettem..voltak kisebb vitaink de az mindenhol megvan..

hozza mentem tavaly..de az utan minden megromlott kozottunk.. nem figyel ram egyaltalan, nem szavahiheto ,amit megiger semmit nem tart be,alkalmankent iszik is es nem tud viselkedni ebbol nagyon sok vitank volt mar,ugy erzem teljesen elhanyagol,semmi szeretetet nemkapok tole..mar 100x atragtam ezt vele azt mondta megvaltozik, de minden ugyanolyan..

kozben megismertem valakit.. es mivel senkinek nem mertem errol beszelni,neki ontottem ki a szivem a parkapcsolati problemainkrol, azt mondta nekem hogy sokkal jobbat erdemlek a ferjemnel.. es hogy kar hogy hazas vagyok,stb..ra par napra megint lattam (munkahelyemen) es megcsokolt..ami oszinten jol esett ilyen maganyos kapcsolatban.. de megis nagyon osszezavart, es sajnos lehet elkezdtem valamit erezni iranta.. de tudom hogy ez nem helyes, nem tudom iranyitani az erzeseim,most o is fakepnel hagyott, teljesen ossze vagyok torve..azota le is fogytam es egyre jobban ugy erzem hogy tonkremegyek..lelkiismerett furdalasom is van a csok miatt, de neha ugy erzem hogy ezt maganak is koszonheti a ferjem, teljesen tanacstalan vagyok,es kb minden percben sirni tudnek annyira faj belul..



2019. máj. 5. 17:54
1 2
 11/11 Rockarc ***** válasza:

Kerdezo. Azonnal lepj ki ebbol a kapcsolatbol. A lelked folyamatosan kapja a mely sebeket, evekig sem fogod tudni egyberakni magad. Mondd ki, hogy vege, es koltozz anyukadhoz, alberletbe, baratnohoz, barhova. Oldd meg, hogy vege legyen ennek a kapcsolatnak, minden egyes nap csak egy tovabbi kes a szivedbe. Semmi, de SEMMI nem szamit, csak hagyd ott. Minden tovabbin raersz gondolkodni a 4 fal kozott, egyedul. Kovetkezmenyek persze lesznek, de azokon majd tulleszel, ha a lelked kiszabadul a fogsagbol.


A masik, hogy muszaj lesz ezt valakivel atbeszelned. Anyukad, baratnod, doki, mindegy, de valakivel beszelj. Ha csak elmondod valakinek, mar az is segit. Mar azzal is sokat tettel, hogy kiirtad ide mindenkinek anonim modon. Jol tetted. Meg is kaptad a tanacsokat.


43F

2019. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!