Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van! Szakítanom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Bizalom nincs abszolút. Tett érte a legelején (tudom, az én hibám hogy visszaengedtem..) tisztelni nem tisztel, csak én őt..bar azis mulik mert allandóan undoritoan beszel velem..

Olyanjai vannak, hogy ul mellettem a kocsiban, vezetek, es szemezget ki ilyen 16-18 eves lanyokkal (mi 26-7 eves korosztaly vagyunk) es amikor szováteszem akkor lehurrog hogy ezek csak ilyen 13 évesek , csak kirakja a mellét és ő csak botránkozásból nézi..de ha sétálunk vahy bármi akkor is bámul minden lányt, kicsit sem zavartatja magát h mellett vagyok.. szóvátettem, ugyanúgy csinalja. meg hogy a vörös hajú lányokba van belebetegedve és hogy énis festessen már be, mindig ezzel jön, ha meg neadj isten lát egyet, teljesen megszűnik körülötte a világ, úgy nézi hogy kb megdugja a szemeivel.. sokszor csúnyán becézget, állandóan butának hív, tehát lealázóan gyere te buta, hajj de buta vagy te mindig olyan kis buta vagy, stb. Dícsér, istenít más lányokat, engem kb soha, pedig a japcsolat elején nyomatta ezerrel, csodált engem. Most semmi önbizalmam. Mindenkit jobbnak érzek magamnál, egy megszürkült szarnak érzem magam. Kb azt érzem hogy senkinek nem kellek/nem kellenék, félek, hohy senki mást nem tudnek szeretni, és engem se szeret már meg soha senki..


2019. máj. 5. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon kellene veszekedni vele, hogy másokat megnéz, mert az még nem bűn. Hanem arról beszélni, hogy miért rombolta porig az önbizalmad. És annak a beszélgetésnek valószínűleg szakítás lesz a vége, és jobb is ez így. Ha egy kapcsolatban nem épülsz, hanem rombolódsz, nincs értelme benne lenni.
2019. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
De miért te érzed magad megszürkült szarnak, ha egy kreténnel vagy együtt, ezt nem értem...
2019. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha ennyire senkinek érzed magad mellette, akkor azt kéne tenned.
2019. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már idáig jutott ez a kapcsolat, és te így érzed magad ennyi idő után, noss.....


Te csak megerősítést vársz arra, hogy otthagyd őt, valami plusz kifogást akarsz keresni, hogy még miért szakíts vele.


De nem kell. Sőt nem is kell megmagyarázni, hogy miért akarsz. Láthatóan nem érzed vele jól magad.


akkor lépj és ne húzd az időt.

2019. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

De csak azért se festesd be a hajadat, nehogy véletlenül tetszél neki :D. Mindegy, ezt már megette a fene azt mondtad, dobd ki, aztán le is van tudva.

32/f

2019. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Megérdemlitek egymást
2019. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért pazarolod az idődet egy ilyen ótvar emberre. Addig fogja csinálni, amíg hagyod, mert ő önmagában egy kis pöts senki, és akkor érzi valakinek, ha a másikat lenyomja és megalázza. Kell ez neked továbbra is? Nem, nem lesz már olyan, mint az elején, a rózsaszín ködös időszakban. Igen, fogsz még kelleni másnak, csak most legyél fontos magadnak.
2019. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!