Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanom kellene vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanom kellene vagy csak hullamvolgy?

Figyelt kérdés

Eddig ez a masodik parkapcsolatom. Alapvetoen hajlamosabb vagyok hamar feladni a dolgokat, es tudom utolag h az elso parkapcsolatomat hamar elengedtem, es nem probaltam meg megbeszelni a dolgokat.

A mostani kapcsolatomban most lettunk egy evesek, nagyon szerettem a sracot, de ugy erzem h nagyon eltavolodtunk egymastol.

Mind a ketten dolgozunk, o sokszor hetvegente is, en pedig egyetemre plusz munkahelyre jarok, ezert elegge ki van szamolva az en eletem is.

O inkabb azert dolgozik tobbet, hogy havi 700-900ezer ft legyen a keresete. Igy lenyegeben ket hetente hetvegente talalkozunk, es hetkoznapokon meg ket napot, munka utan, tehat az kb negy ora egy hetkoznapi alkalommal.

Beszeltem mar vele par honapja, hogy szeretnem ha kevesebbet dolgozna, vagy jobban beosztana az idejet, mert az egyutt toltott ido a legfontosabb a szamomra.

Mondta h jojo. Es ugyanott tartunk.

Egyszeruen azt erzem, hogy eltavolodtunk, es ha beszelunk, akkor nem igazan figyel, csak akkor amikor neki pont kedve tamad. Nincs kedvem mar beszelni vele, nincs kedvem szexelni vele, elfaradtam a kerlelesekbe, azt erzem h nem ismer ennyi ido utan sem, es egyszeruen a legfontosabb dolog hianyzik a kapcsolatunkbol, a kozos ido.

Nem tudom, hogy ez csak egy hullamvolgy, tulreagalom, es majd elmulik, ha beszelunk rola. De egyszeruen azt erzem, mintha idegen lenne.

Mindig magarol beszel, ha rolam van szo, akkor nem ert. De mindig mondja h mennyire hianyzom, es h szeret.

Lehet, hogy o igy szeret? Vagy valamelyik lanynak ez boven eleg?

Azt erzem, hogy velem van a baj, es nem tudok kotodni senkihez. Vagy ah nemtudom.

Volt barki hasonlo helyzetben?

23/L



2019. jan. 25. 21:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Egyszer mikor mindketten raertek ülj le és beszéld meg vele, hogy Te így nem vagy boldog. Ha valóban szeret, akkor meg fogjátok tudni oldani a dolgokat. Sajnos a mai világban van hogy a férj kéthetente jár haza külföldről munka miatt... De ha ez neked nem elég akkor ne eroltesd a kapcsolatot mert egyikotok sem lesz boldog... De az biztos hogy a kapcsolat jövőjéről ebben az esetben ketten dontsetek
2019. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, hogy ez csak egy hullamvolgy, tulreagalom, es majd elmulik, ha beszelunk rola."


Nem teljesen értem, hogy mit gondolsz hullámvölgynek. Azt, hogy a munkáját választja? Persze 40-50 év múlva nyugdíjas lesz és valószínűleg nem dolgozik majd annyit. Végül is lehet nézni völgynek ezt a mostani időt.


Mit reagálsz túl? Azt, hogy alig látjátok egymást és így kb nincs értelme a kapcsolatnak? Szerintem teljesen jól reagálsz.


Tényleg azt szeretnéd ha elmúlna? Olyan kapcsolatot akarsz, ahol megelégszel a kéthetente hétvégi találkozással és a szexmentes élettel? Ahol kb mint a zombik vagytok egy kapcsolatban, mert nem érdekel már a másik?


Én a problémák megoldása mellett állok általában, de szóltál a párodnak. Nem változtatott. Ami nem baj, vannak emberek, akik karrier orientáltak, valószínűleg ő is ilyen. Egyszerűen nem passzoltok. Olyat kellene keresned, akinek szintén annyira fontos a párunkkal töltött idő, mint neked.

2019. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Karena26 ***** válasza:

Nincs veled semmi baj!


Lehet, hogy a párod is szeret, csak nem egy "szeretet-nyelvet" beszéltek. Töltsetek ki egy ingyenes tesztet a neten, hogy megtudjátok, miből tudja a másik, hogy szereted! Ha ez alapján sem hajlandó változtatni, akkor nem érdemes erőltetni a kapcsolatot.

2019. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem :)
2019. jan. 25. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Akkor hirtelen megszaporodtak a fos kapcsiban élő 23 éves lánykák..
2019. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fish1 ***** válasza:

Mivel nem volt hatással rá az, hogy megkérted, többet legyetek együtt és ez neked így nem jó, egy dolgot még megtehetsz.

Tegyél egy lépést hátrafelé. Mondd el neki, hogy te így nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, többet szeretnél ennél együtt lenni és hogy most kell bizonyos idő, amíg átgondolod azt, hogy mi legyen a jövőtök.

Ha fontos vagy neki, akkor kapcsolni fog és változtat, ha nem érzi már fontosnak az egészet, akkor nem tesz semmit, viszont akkor tudni fogod, hogy nem várhatsz tőle többet.

Lényeg, hogy tényleg érzékeltesd vele azt, hogy tényleg gondolkodsz a dolgon és nem csak mondod neki, mert akkor következmények nélkül ugyanúgy nem fog változtatni.

2019. jan. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!