Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy nem érdemes már próbálkozni és szakítanom kell?

Figyelt kérdés

A párommal lassan négy éve vagyunk együtt. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Sok köztünk az eltérés és gyakran érzem azt, hogy amellett, hogy én figyelmes vagyok, kedveskedek, odateszem magam, ő inkább a "kifogott halat már nem kell etetni" hozzáállást vallja. Gyakran volt olyan is, hogy megígért valamit, amiről tudta, hogy nekem nagyon fontos, aztán nem tartotta be, hanem "elsunyulta" gondolván, hogy majd nem veszem észre.

Nagyon zavar az, hogy én sokkal többet teszek bele a kapcsolatba.

Ugyanakkor látom, hogy sok dolgot megcsinál a kedvemért, ami kívül esik a komfort zónáján és hosszútávú tervekben (karrier, világnézet, családalapítási kérdések) ugyanolyan elveket vallunk, ami racionális szempontból szerintem nagyon fontos.

Viszont ez a dolog minden nappal egyre jobban zavar. Próbáltam vele beszélni erről többször, de mindig van valami indoka mindenre.

Mit tegyek? Honnan tudjam, mikor van az a pont, hogy feladjam?

Nagyon szeretek vele lenni, a barátom is, nem csak a párom, bízom benne, szeretem. De úgy érzem, ez közben kiöli belőlem a ragaszkodást.

Nem szakítottam még úgy "igazából" soha, ezért nem tudom, mit tegyek.

Köszönök minden véleményt


2018. nov. 16. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
4 éve vagytok együtt, és ez a mostani állapot mióta tart?
2018. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy 3-4 hónapja talán
2018. nov. 17. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor 2 lehetőség van.


1. rá kell ébreszteni erre, nem foglalkozol vele, nem fogtok beszélni, a szexet is elutasítod, elmész egyedül barátnőiddel ha van, nem lesz vacsi vagy ebéd, nem lesz mosott ruha, huppsz elfelejtettem...meg jajj nem szóltam?? képzeld azt mondták ma a munkahelyemen , hogy milyen szexi csinos ruhám van, és ha nem lenne párom elhívnának randira...


Néha ha máshogy nem megy akkor erősebben erélyesebben kell felébreszteni az embert....


De....fent áll annak is a lehetősége, hogy ez megint csak ideiglenes állapot lenne amikor helyrejönne és tartana kb pár hétig hónapig....aztán megnyugodna mert minden megy ugyanúgy tovább...


2. Gondold végig neked mihez van kedved! De most komolyan!

Nem mindig az számít, hogy hány évet élnek együtt a felek. 10 év 20 év után is beleunnak belefáradnak az emberek és ágyő nagy ő.


Szóval egyszerű kérdéseket gondolj végig...

- van egyáltalán kedved ahhoz, hogy bármit is tegyél?

- van kedved bármit is mondani neki?

- van kedved egyáltalán várni a változásra?

- vagy már azt mondod magadban néha...bárcsak elhúzna már a f**aszba és nyugtom lenne??

- vagy úristen meddig kell ezt még elviselnem??

2018. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!