Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm anyjával korábban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyjával korábban, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Elég hihetetlen storynak tűnhet..18 éves barátnőm van én 25 vagyok. Elhatároztuk, hogy bemutat az édesanyjának és nevelőapjának.. Majd leesett az állam, de az édesanyja egy prosti, akinél 23 évesen jártam. Természetesen ő is megismert, de egész vacsora alatt nem hoztuk szóba természetesen.

Biztos vagyok benne, hogy nem tudja a lánya, hogy mivel egészíti ki az édesanyja a fizetését... maradjon is így? Mit tennétek?



2019. máj. 5. 23:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
39%
Ne! :D
2019. máj. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Két éve történt, lehet azóta felhagyott vele.

Négyszemközt rákérdezhetnél anyucinál, hogy most mi legyen, tartsátok a szátokat vagy legyetek őszinték.

Jobb, ha még most borul a bili.

2019. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Te sem örülnél neki a a haverod hasonló helyzetben elmondaná hogy ...
2019. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Várom a folytatást. :D
2019. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Kamu sztori(van ilyen, de ez annyira látszik, hogy kamu).
2019. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én csak amiatt nem gondolom, hogy kamu, mert az egyik ismerősöm a barátja hugához ment el így egyszer, de ott ugye előbb ismerték egymást és csak aztán futottak össze, persze nem volt semmi.

Szerintem te ne hozd szóba. Ha elmondta akkor tudják otthon, ha nem akkor annak oka van és ne tőled vagy miattad tudják meg. Mellesleg akkor tuti szakítana veled a csaj is, mert voltál az anyjával is...

2019. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Max négyszemközt beszéld meg az anyukával, hogy mi legyen ezzel. A többit a lelkiismereted diktálni fogja
2019. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu akkor csak egyetlen dolog van ami miatt érdemes erről hallgatni (nem mondom hogy nem vetne amúgy veget az egésznek a kitárulkozás mert de) az a lány és az anyja közti kapcsolata.

Egyrészt nem láthatunk bele mások életébe, miért ezt csinálja stb. Másrészt egy 18 éves fiatal lányról van szó akinek lehet egy örök életre tönkre tenné az anyjával való kapcsolatát ez az egész. És az meg nem éri meg.

Bár nekem is elegge gyanús hogy kitaláció a sztori.

2019. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 D. Brasco ***** válasza:
35%
Szerintem dugd meg még egyszer az anyját az a biztos.........ha meg a lánya szar az ágyban,mondd meg neki hogy tanulhatnal a mutertől.......
2019. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

Kamunak is tűnhet, de az élet sok mindent produkál...


Nem mondanám el a lánynak, viszont a többiekhez hasonlóan az anyukával beszélnék.


Nem tudom mi lehetett az anya indoka, nem fogadom el a szüksége volt a pénzre verziót.


A lánya akkor 16 éves volt, már kellően nyitott szemmel járhatott ahhoz,hogy esetleg észrevegye, vagy feltűnjön Neki,hogy a már nem épp' kamaszkorban lévő anyja hová is járkál esténként/éjszakánként, vagy épp' tudnia kellett mivel kereste a kenyerét.


Én már a lányra vonatkoztatva is kideríteném a hátteret, mert ha a helyedben lennék nagyon nem lenne szimpatikus ha a lány is tudott erről és esetleg...kicsit szabadabb felfogásban nevelkedett...


Ne húzzatok le ezért.

2019. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!