Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm anyjával korábban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyjával korábban, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Elég hihetetlen storynak tűnhet..18 éves barátnőm van én 25 vagyok. Elhatároztuk, hogy bemutat az édesanyjának és nevelőapjának.. Majd leesett az állam, de az édesanyja egy prosti, akinél 23 évesen jártam. Természetesen ő is megismert, de egész vacsora alatt nem hoztuk szóba természetesen.

Biztos vagyok benne, hogy nem tudja a lánya, hogy mivel egészíti ki az édesanyja a fizetését... maradjon is így? Mit tennétek?



2019. máj. 5. 23:54
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Azóta örlődtem ezen...nem tudtam máshogy kezelni a helyzetet, egy mondvacsinált okkal szakítottam.
2019. máj. 16. 22:58
 22/22 anonim ***** válasza:
:(
2019. máj. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!