Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megingott a kettőnkbe vetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megingott a kettőnkbe vetett hitem, jogosan?

Figyelt kérdés

Sajnos barátnőm az utobbi időben eléggé odavan egészségügyileg.

26eves de ugy jajong mindenért mint egy 100 éves. Van rajta súlyfelesleg, rossz a tartása és a csípője. Visszérre es érszűkületre hajlamos dagad a lába. Elmondta a doki h oda kell figyelni ra es mit tegyen. Ezek annyira nem jöttek elő mint mikor mosodában cipekedett reggel 5től du.2ig emeletről emeletre..

Raadasul most fel8tól 4ig egy irodában dolgozik a gep elott es nem cipekedik. Utana is részmunkaidőben 3orat asztalnál dolgozik.


De a problémái nem igazan hatnak rá..csak csinálgatja a diétát..


De mivel vannak örökletes betegségei amiről nem tehet, de ami ellen igen az ellen se tesz teljes erovel.

Én nem szeretném h ennyi nyavalyát örököljön majd a gyerekem.

Nyilvan támogatom de mi lesz így vele/velünk? Ő27n


2019. máj. 6. 10:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt neked kell érezned, ha megingott a bizalom, mindegy hogy jogos, vagy nem, akkor inkább most szakíts vele

..

2019. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez nem olyan nagy súlyfelesleg. Vidd el kirándulni, sétálni naponta. Írasd be gerinctornára, jógára.
2019. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Amiket leírtál elsősorban az ülőmunka hozadékai, nem azé a kis túlsúlyé ami rajta van.

Szedjen Detralexet a visszereire, kenje Lioton géllel vagy vadgesztenye krémmel a lábait, hordhat kompressziós térdfixet, a hátfájását pedig fájdalomcsillapító tapasszal, illetve gerinctornával tudja mérsékelni. Szedjen magnéziumot. Te is tudsz neki segíteni, például néha megmasszírozhatnád a lábait munka után így serkentve a vérkeringést. Vagy pl. havonta lepd meg hogy befizeted egy masszázsra.

Ezek nem olyan hatalmas problémák, inkább arról van szó hogy tenni kéne a kapcsolatért és egymásért.

32/N

2019. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Alvás helyett? 7.30-tól dolgozik, legkésőbb-kor kelnie kell. Este 7 után ér haza. Egy óra séta molylepkefing, attól nem fog fogyni. Viszont ennyivel kevesebbet alszik. Aztán újra 11-12 óra munka.

A joga és társai pedig nem olcsók. Gondolom, nem élvezetből dolgozik a lány két munkahelyen, hanem mert kell a pénz.

2019. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkiben van hiba ha keresni akarsz, és mindenkit lehet a hibáival is szeretni. Senki nem tökéletes, alkatra meg főleg.

A viszeres lábról nem tehet, ahogy a derékfájdalomról sem, legfeljebb lead pár kg-ot.


Én is azt hittem,hogy kb 80-90 kg, de amit írsz nem vészesen sok.


Te egyszerűen kiábrándultál, nincs mit ragozni, és Tőlünk várod,hogy erősítsünk meg abban,hogy tényleg hiba van ebben a nőben.


Én abban erősítelek,hogy szakíts Vele, de ne bántsd meg.

2019. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Téged úgy kivágnálak ha a barátom lennél,hogy a lábad meghaladná sebességben a 120km/h-t !
2019. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ezért írtam mert ezeknek egy részéről tudtam korábban is de most nagyon durván nyavalyog nyög mindenért. Allandoan azt mondja ez meg az faj faradt. Még akkor is fáradt amikor este 10kor fekszik le és reggel 7kor kel, pedig előtte nap is pihent egész nap mégis faradt
2019. máj. 6. 14:35
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Időjárás,munkahelyi nyomás,bármi lelki nyavalya, nem mindenre a megoldás a pihenés... stb Van,hogy már csak a gondolattól is bele lehet fáradni,hogy másnap korán kell kelni...
2019. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de egy nulla empátiával rendelkező gyökét vagy. Minden nap két munkahelyen nyomja, 12 órát, és nem érted, hogy mitől fáradt?

Tudod mitől? Tőled! Megeszed az életét ezzel a kritizálással. Az se lepne meg, ha depressziós.

2019. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!