Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg fog csalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fog csalni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Már egy éve velem van, nagyon szeretem, és tudtommal eddig sosem lépett félre, én is mindig hűséges voltam hozzá.

Pár hónapja lett neki egy nála 10 évvel idősebb fiú haverja, aki első ránézésre normálisnak tűnik, barátkozós népszerű típus. Ritkán facebookon beszél vele a barátnőm ha a srác ráír, csak ilyen “mizu hogy vagy” féle beszélgetések (elolvastam én is az üzeneteit, barátnőm is el szokta olvasni az én üzijeimet). A sráccal el voltak egyszer kávézni, és most át szeretné hívni magához délután. Na ez engem kicsit mellbe vágott. A barátnőm ugyan úgy viselkedik velem mint eddig, rendszeresen szeretkezünk stb, sőt mostanában jobb is lett a kapcsolatunk egy ideje( kevesebb veszekedés stb ).

Lehet én reagálom túl, de engem aggaszt kicsit, hogy csak úgy áthívta magához. Szerintetek van okom aggódni vagy féltékenynek lenni? A barátnőm 21, én 19 éves vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 6. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

nem



már rég megcsalt

2019. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

Elképzelhető, hogy megcsal majd. Nem biztos, hogy ezzel a pasival, hanem egy màsikkal, aki nàld hatàrozottabb jellem.


Az ilyeneknek nem nehéz elszedni a nőjét, mint amilyen te vagy.

2019. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Miért? Én mit csinálok rosszul?
2019. máj. 6. 18:01
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Ja, ha meg àthívja magàhoz, úgy, hogy te nem vagy ott, akkor remélem vàgod, hogy nem azért hívta àt, hogy Cluedo tàrsasjàtékot jàtszanak.
2019. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a nőjét bárkinek el lehet szedni ha a nő beleegyezik a dologba. Nem a barátjától függ.
2019. máj. 6. 18:02
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit rövidebb porázra foghatnád
2019. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, én is ugyan így gondolom. (3. válasz). A barátnőmön pont ellenkezőleg látom, eddig mindig lekoptatta ha valaki fel akarta szedni. Ha én féltékenykedtem az nagyon meghatotta hogy hogy mondhatok én ilyet hogy megcsal stb.
2019. máj. 6. 18:04
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Így van. De mivel te egy önbizalomhiànyos fiú vagy, ezért tőled könnyebb elszedni, mint attól, aki férfiasabb jellem. Te nem vagy az.
2019. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Értem
2019. máj. 6. 18:05
 10/23 A kérdező kommentje:
A barátnőm érdekes egy eset. Tudom jól hogy alapvetően nem csalna meg sose. Volt hogy meggyanusitottam es akkor sirva bujt hozzám. Ha en néznék más nő után akkor annak kikaparná a szemét ezt is tudom jól. Ettől félek csak hogy egy helyen egy másik fiúval ahol eluralkodik rajtuk a dolog. Ilyen félelmeim vannak csak
2019. máj. 6. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!