Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bunkó vagyok emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

A párom hajnalban megy dolgozni, 4 körül kel, viszont most is még gépezik, reggel viszont amikor ír, kérdezem hogy van, hogy aludt, akkor mindig mondja, hogy fáradt, álmos. Én ilyenkor nem igazán reagálok. Megkérdezte hogy miért nem, nem is sajnálom? Mondtam hogy én ilyenkor nem tudom egyáltalán sajnálni, magának csinálja, miért nem fekszik időben és akkor reggel nem lesz nyavalygás.


Erre megkaptam hogy milyen érzéketlen vagyok, meg semmi lojalitás nincs bennem.


Vállalom, én sajnos akkor sem tudom sajnálni ha mondjuk sokat iszik és másnap rosszul van :D neki ez is rosszul esik.



Tényleg másképp kellene hozzá állnom?

Szerintem igazam van és ezen nem vagyok hajlandó változtatni.. :D


Én 24N. Párom 27F


2019. máj. 6. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

De miért olyan nehéz leírni, hogy "sajnálom", és/vagy "akkor ma majd időben/hamarabb megyünk aludni"?

Párom ugyanilyen, én értem a véleményed, de azért ezt meg lehet fogalmazni sértődés nélkül is.

2019. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azért nehogy tutujgatni kelljen már egy felnőtt férfit, hogy "ugyan szívem este 10 van, nem akarsz még aludni? " :D


Nem, nem sajnálom, nem, nem vinnyogok, és legfőképp nem fogom a buksiját simizni hogy "sajnálom kincsem hogy fáradt vagy jaj istenem " :D

Nőjetek fel;)


Aki szerint pedig emiatt megy tönkre a kapcsolat... Hát.. Ezen csak nevetek :D

2019. máj. 7. 17:26
 13/16 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy tutujgatni kell...


- Hogy vagy?

- Ajh, fáradt, álmos, nyűgös vagyok.

- Akkor ma menjünk hamarabb aludni.


Ezen mi a tutujgatás úgy mégis? Nem kell vinmyogni meg buksit simizni, de ha már beszélgettek egymással, akkor nem kell reakció nélkül hagyni a másik felet, mert az szimplán parasztság.

2019. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na nehogymár kérni kelljen a faszit,hogy hamarabb menjenek aludni és akkor nem lesz fáradt...ennyit magától is tudhat.

Én párom is csinált már ilyet.Hajnali 4kor kel minden nap,de neki meg kell néznie az 1ig tartó meccset,le kell játszania a telóján a pókert..sorolhatnám...aztán mikor másnap sopánkodik annyit mondok: így jártál drágám.

2019. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ennyi, kedves utolsó :) így járt!


Egyébként, nem egyszer mondtam már, hogy aludjon hamarabb, vagy pihennie kellene.


:D

2019. máj. 7. 21:37
 16/16 anonim ***** válasza:
És még horkol is a keczije? 😂😂😂 31F
2019. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!