Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a párotokat megerőszakolták volna, de vallási okokból meg szeretné tartani?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 23:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén megmondom, nem lennék partner egy ilyenben. Eleve nem hiszem hogy tartós kapcsolatba keverednék ennyire vallásos nővel, mert túlságosan különböznének az értékeink, de ha mégis megesik, nem tudnám sajátomként felnevelni az erőszaktevő által nemzett gyereket. Nem tudnék szeretettel ránézni, nem tudnám a páromat támogatni ebben a döntésében, ami hosszabb távon nyilván a születendő gyermek szempontjából is borzalmas lenne egy olyan szülővel felnőni aki zsigerből elutasította a születését.

És tisztában vagyok vele hogy ez felé szemétség lenne részemről, mert egy eleve traumatikus helyzetben nem állok a döntése mellett, de az én értékrendemnek ez annyira ellene megy hogy sajnos képtelen lennék rá.

2019. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egyáltalán nem kell ahhoz vallásosnal lenni, hogy valaki ne nyirassa ki saját gyerekét.. Döbbenetes hogy vannak emberek akiknek ez elfogadható. Bezzeg amikor a kiskutyát agyonütik falun, akkor meg sír a száj..
2019. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én fõznék egy jó körömpörköltet, és hozzá csopaki rizlinget innék. 2007-es évjárat a legjobb.
2019. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Vallás ide vagy oda - ha megtartaná, én lelépnék. Sok hülye demagógia.
2019. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sosetom ***** válasza:
81%

Amikor egy vallás dönt egy ember életéről elképesztő nagy butasagnak és gyengesegnek tarom, hogy másra hárítja a sajat felelősségét.

Képes lenne a vallása miatt megszulni es felnevelni egy nem kivant gyereket, mit gondol milyen gyereket nevelne fel? Miert nem gondolja at hogy emberileg ez mennyire lenne jo barkinek is.

Persze ha mentalisan van olyan szinten hogy ezt tudja kezelni akkor nincs vele semmi gond. Mondjuk ha a vallas moge bujva vallalja el a feladatot nem hiszem hogy ez lenne a helyzet.

2019. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
Ja, és persze boldog-boldogtalan ujjal mutogatna rá, hogy ez az a gyerek, aki erőszakból született, ez is majd olyan lesz, mint az apja...a vér nem válik vízzé...a gének nagyban behatárolják az utód tulajdonságait...jó eséllyel örökli a hajlamokat. Hát, én kikérném magamnak (férfiként is), hogy ilyesmiben részt vegyek. Ha a nőm lenne annyira eszement, hogy meg akarná tartani, az az ő egyszemélyes produkciója lenne, mert én elhúznék (nagyon messzire, és nagyon gyorsan).
2019. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és hetero, de tételezzük fel, hogy pepitában vagyunk, és a párom a nő. Tiszteletben tartanám azt a döntését, hogy ebben az esetben megszüli, a ő teste... ha már egy ilyen traumán átment, akkor döntse el ő, hogy megszüli-e vagy nem. De annyira Teréz anya típus nem vagyok, hogy fel is neveljem... ha nem adja örökbe, akkor valósznűleg nem maradok vele, biztos nem nevelném vki olyan gyerekét, aki a párommal erőszakoskodott.
2019. máj. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!