Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek külföldi párjuk van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek külföldi párjuk van, nektek mik voltak a legnagyobb konfliktusaitok a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja randizgatok egy külföldi férfival. Egymásba szerettünk, de akadnak problémaink is a kulturális különbségek miatt. Nálatok mi volt ilyen? Hogy oldottátok meg?

25N



2019. máj. 7. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, ez eleg furcsa e tekintetben akkor, hogy nem koszoni meg az etelt meg tarsait. Mi is Törökorszagban elunk, es törökül külön kifejezes van arra, hogy "egeszseget kivansz" annak a kezere, vagy alapbol egeszseget kivansz annak, aki akar csak egy zsebkendot eled tesz, nemhogy nem koszoni meg az etelt meg hogy pl. vasalsz es takaritasz ra. Ez ott borzaszto udvariatlan es neveletlen viselkedesnek szamit. Az asztaltol nem lehet ugy felallni. Szoval, persze vannak kulturalis dolgok amik masok, de ez azert nagyon megdobbento viselkedesnek szamit itt amit a parod csinal. Csakhogy azert ezt tudd :)
2019. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy akkor ez csak náluk a családban alakult ki így, nem tudom. Az édesanyja, és a többi nő is így viselkedik a férfiak körül (még a teába is belerakják nekik a cukrot, stb), és max egy-egy sağol-t hallok néha...
2019. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtuk meg mondjuk, hogy a kérdező párja ugyan már honnan való és mik is ezek a konfliktusok, amik kulturális különbségekből adódnak... szerintem amiket írtatok, azok még mind megoldhatóak.
2019. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kulturalis dolgok miatt nem volt semmi.

Semmi fura szokasuk nincs, ok is keresztenyek.

2019. máj. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én egyenlőre egy éve a neten ismerkedem egy török sráccal, talán pá hónapon belül tudunk végre találkozni. A legelején leszögezte, hogy ezt már most nevezhetjük kapcsolatnak a találkozásig, akkor fura volt, de később olvastam, hogy ott szokás ezt kimondani. Az első hetekben féltékeny volt, hova megyek és kikkel, hány pasim volt, mutassak róluk képeket stb. A 10 hónap alatt, amióta ismerjük egymást, ezek teljesen eltűntek a viselkedéséből. Teljesen magyarként viselkedik.

Annyit viszont mondott, hogy ha meglátogatom, nem nagyon szeretne mászkálni velem, mert mint mondja ott fegyverekkel és késekkel mászkálnak az emberek. (Nem is szeret ott élni.)


Konfliktusok abból adódtak köztünk, hogy a macsó neveltetése és a tapasztalatlansága folytán (16 éves kora óta csak kalandjai voltak, a kapcsolatokról fogalma sincs) fél évig egóból kommunikált, ez meg az lesz mert ő így akarja és kész, az érzéseit vagy a benne felmerülő problémákat nem kommunikálta le, ha valamit én szerettem volna vele megbeszélni akkor mindig problémázok stb. Kétszer megszakìtottuk a kapcsolatot, most 3 hónap után újra megkeresett, és azóta ez is teljesen eltűnt. :) lehet vele érzésekről beszélni, megmondja mit érez, türelmes, hajlik a kompromisszumokra, tehát abszolút tud közelíteni a kapcsolatunk érdekében az én világomhoz. A szeretet mindent legyőz. :)


Remélem hamarosan sikerül végre találkoznunk, és boldog lesz a folytatás.

2019. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!