Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azért nem akar elvenni, mert nekem nem kellenek érzelmek ahhoz, hogy élvezzem a szexet?

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk együtt, 21 évesen jöttünk össze. Nagyon sok témáról beszélgettünk, köztük a szexről is, én pedig kifejtettem, hogy nekem nem kellenek az élvezethez komolyabb érzelmek, csak vonzalom. Ő erre nem szólt semmit, elfogadta.

Egészen mostanáig. Fél éve bekerült egy új munkahelyre, ahol a csapatvezetője egy 40-es pasas, akinek mindannyian isszák a szavait a fiatalok, és ő meg "okosítja" őket a nőkről. Minden személyes dolgot megosztanak vele. Ő ültette el a bogarat a párom fülébe, ő mondta, hogy házasságra, anyaságra nem való az olyan nő, aki nem undorodik attól, hogy szerelem nélkül szexeljen, mert az potenciálisan hűtlen lesz, és ha a női monogám ösztön hiányzik belőle, akkor más ösztönök is fognak vszeg.

Kibökte nekem, hogy ez aggasztja bennem, és nagyon zavarja, hogy voltam előtte 2 férfival, és az egyik kaland volt és képes voltam élvezni.

Soha nem csaltam meg, nem is tenném, nekem nem áldozat a hűség, csak egyszerűen őszinte voltam magammal és vele is a szexes témában, nem akartam hazudni, hogy erkölcsösnek és fölényesnek tűnjek, hogy képtelen vagyok kötelék nélkül szexelni. Egyszerűen nem így van.


Mit tegyek? Nem akarok ennyi évet kidobni az ablakon, ugyanakkor iszonyatosan megbánt a gondolkodásával, és azzal is, hogy mások véleményére ad, olyanéra, akit alig ismer, én pedig 6 éve vagyok a hű, őszinte társa.


2019. máj. 8. 14:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Sajnálom a csajokat, mert néhány évtizede csúnyán át vannak verve. Egyfolytában azzal a téveszmével tömik a fejüket, hogy egyformák a férfiakkal, ők is élhetnek ugyanolyan életmódot, mint a férfiak, hogy élvezhetik ők is úgy a szexet, váltogathatják ugyanúgy a partnereiket, ahogyan azt a férfiak teszik, és menő, korszerű, haladó dolog egyik férfi ágyból a másikéba bújni, mert ugye mindannyian szabadok vagyunk. Ez az életmód azonban vissza fog ütni a nők számára, különösen amikor rájönnek, hogy most már ideje lenne megállapodni és családot alapítani. Csakhogy a férfiak nem szívesen vesznek el olyan nőt, akin boldog-boldogtalan átment a csaj tomboló évtizedében. Nem minden férfi ért egyet azzal a mondással, hogy ku.vából lesz a legjobb feleség. Párodnak felnyílt a szeme, ennyi történt. Nők most dőlnek bele a feminizmus kardjába. Ez van! Meg kell tanulni, hogy MINDEN cselekedetünknek meg lesz a következménye...
2019. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%
Kacsa, az összevissza dugó pasik sem kapósak, azonkívül tévedsz, semmivel nincs több joga egy pasinak össze-vissza dugni. Bár ebből az oldalból kiindulva itt úgysem fenyegeti ez a veszély a pasikat :)
2019. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi hülyét.A szexnek semmi köze a szerelemhez.Attól még nem lesz hűtlenségre hajlamos valaki,mert egy jót akar dugni vagy szeretkezni valakivel,aki csak vonzó számára és nem tervez vele örökre.Kérdező a párod nagyon befolyásolható sajnos.Ha nem bízik magában,hogy felfogja te szereted és őt akarod,akkor bajok lesznek.
2019. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan jön ide amúgy az össze-vissza dugás a tombolós évtized. :D Ismétlem, 27 éves vagyok, és összesen 3 férfival voltam, ebből 2 több éves kapcsolat. Olyat sem mondtam, hogy vágynék arra, hogy váltogassam a partnereimet. Csupán annyit, hogy nemcsak komolyabb érzelmek esetén tudom élvezni a szexet, nemcsak szerelmesen van orgazmusom.
2019. máj. 8. 15:54
 15/29 anonim ***** válasza:
72%
Az itteni válaszokból láthatod, milyen betegen gondolkodnak az itteni férfiak, és hogy megy a kettős mérce. Miközben ők érzelmek nélkül nem csak dugni , de párkapcsolatban lenni is simán tudnak, ha épp nincs jobb a láthatáron, tőled elvárják, hogy csak szerelemből szexelj. Szánalmas, kétszínű alakok. Sajnos, a barátoddal együtt. Nekem nem kéne ilyen pasi, aki ennyi év után nem ismer ennyire és nem bízik bennem. Nem őszinte önmagához sem. Dobd a francba, szerintem.
2019. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Muszáj ennyire agresszívnak lenni egy ilyen téma miatt egy random, névtelen oldalon? :D Vicces nézni.
2019. máj. 8. 16:30
 17/29 anonim ***** válasza:
27%
Az érzelem nélküli szeretkezést arra értem amikor egy jó szenvedélyes,érzéki szexben van részed egy olyan személlyel,aki nem csak bedugja 2 percre,hanem az egekbe repít.A dugás pedig az amikor viszket és gyorsan letudjuk.Ilyet az ember a párjával is csinál,pl időhiány,csak arra vágysz éppen,hogy jól beverjék.A változatos szex a lényeg kapcsolaton belül is.Szeretkeztem már a szeretőmmel,és dugtam vadidegennel.
2019. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%

Jézusom. Nem tudom eldönteni, hogy a párod nagyobb idióta, vagy az itt válaszadók többsége:D Ilyen hegyibeszédet lenyomni azért, mert életedben egyszer szexelni mertél valakivel kapcsolaton kívül, és még csak el sem hánytad magad közben...

Biztos odaállnék a párom elé, megkérdezném, hogy ha neki 2 nővel volt egyéjszakás kalandja, valamint egy hosszabb szexkapcsolata is, akkor miért b.ssza annyira a csőrét, hogy neked volt rajta kívül egy, azaz egyetlen ember kapcsolaton kívül. Ha szerinte neki joga van hozzá, neked meg nem, akkor takarodjon, és keressen másik nőt.

2019. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Neki a másik kapcsolatommal is baja van, kimondta, hogy zavarja az, hogy már ketten is jártak bennem.
2019. máj. 8. 16:48
 20/29 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tudnék olyannal lefeküdni, aki iránt semmit sem érzek, de attól még nem ítélem el azt, aki igen és ki is használja ezt a tulajdonságát (normális keretek között).

Viszont szerintem így nincs sok jövője a kapcsolatotoknak, elég gáz, hogy 27 éves férfi létére még ennyire befolyásolható, ráadásul én már ott elgondolkodnék a szakításon, ha megtudnám, hogy a barátom kiteregeti a szexuális életünket, magánéleti dolgainkat másoknak..

Egy jó tanács, ha szakítotok, legközelebb egy olyan férfit keress, akivel nincs ennyire eltérő gondolkodásotok.

21L

2019. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!