Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azért nem akar elvenni, mert nekem nem kellenek érzelmek ahhoz, hogy élvezzem a szexet?

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk együtt, 21 évesen jöttünk össze. Nagyon sok témáról beszélgettünk, köztük a szexről is, én pedig kifejtettem, hogy nekem nem kellenek az élvezethez komolyabb érzelmek, csak vonzalom. Ő erre nem szólt semmit, elfogadta.

Egészen mostanáig. Fél éve bekerült egy új munkahelyre, ahol a csapatvezetője egy 40-es pasas, akinek mindannyian isszák a szavait a fiatalok, és ő meg "okosítja" őket a nőkről. Minden személyes dolgot megosztanak vele. Ő ültette el a bogarat a párom fülébe, ő mondta, hogy házasságra, anyaságra nem való az olyan nő, aki nem undorodik attól, hogy szerelem nélkül szexeljen, mert az potenciálisan hűtlen lesz, és ha a női monogám ösztön hiányzik belőle, akkor más ösztönök is fognak vszeg.

Kibökte nekem, hogy ez aggasztja bennem, és nagyon zavarja, hogy voltam előtte 2 férfival, és az egyik kaland volt és képes voltam élvezni.

Soha nem csaltam meg, nem is tenném, nekem nem áldozat a hűség, csak egyszerűen őszinte voltam magammal és vele is a szexes témában, nem akartam hazudni, hogy erkölcsösnek és fölényesnek tűnjek, hogy képtelen vagyok kötelék nélkül szexelni. Egyszerűen nem így van.


Mit tegyek? Nem akarok ennyi évet kidobni az ablakon, ugyanakkor iszonyatosan megbánt a gondolkodásával, és azzal is, hogy mások véleményére ad, olyanéra, akit alig ismer, én pedig 6 éve vagyok a hű, őszinte társa.


2019. máj. 8. 14:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

Húha. De az, hogy ő már x nőbe belemártotta a farkát, az nem gond, ugye?

Minek is vagy együtt egy ilyen idiótával?

2019. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen, nem értem, mi ütött belé... :S Ennyire befolyásolható sem volt eddig.
2019. máj. 8. 16:51
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
Akkor talán ülj le vele és mondd el neki, hogy viselkedjen értelmes, felnőtt férfi ember módjára. Vagy ha erre nem képes, akkor keressen másik balekot.
2019. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ilyen egyszerűnek tűnik, de azért a 6 év mégiscsak 6 év, és én mindig is szerettem és örökre terveztem vele. Kissé nagy hidegzuhany, hogy ekkora fordulatot vett, borzasztóan csalódott vagyok, nem akarom elhinni, hogy így kell, hogy vége legyen. Nem is ilyen volt a gondolkodása eddig.
2019. máj. 8. 16:54
 25/29 anonim ***** válasza:
51%

Miért van itt ennyi h_lye?? Honnan jöttök és kik vagytok, hol éltek????


Megsúgom, a nők többsége 25, de főleg 30 fele már bőven tud szexelni szerelem nélkül. Ahogy a férfiak. Uramisten. Jó, hogy égetitek el máglyán, az ilyeneknek remélem nincs párja.

2019. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Rockarc ***** válasza:
68%

Hat ez egyre rosszabb. A baratod leesett egy olyan szintre, amit nem lehet toleralni. Ez a ketten jartak benned szoveg, ez olyan merteku kretenseg, hogy elmondani nem lehet. En kiadnam az utjat, keressen szuzeket, mert te lathatoan nem felelsz meg neki, es gyanitom erre kesobb sincs mar esely. Amugy meg kishitu luzer duma ez.


Hat nagyon sajnalom, 6 ev az 6 ev, de ennek nincs semmi jovoje.Valoszinuleg eddig is benne volt ez a gondolat, ha nem is mondta ki hangosan. A falkavezer csak megerositette a kosza hulyeseget, most mar hisz is benne. A kovetkezo mi lesz, mar utszelinek fog tartani?


43F

2019. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
64%

1. Az a tag egy idióta, és naiv álomvilágban él a tévképzeteivel a nőkről.

2. A férjed igenis befolyásolható, ha ennyire bogarat ültetett a fülébe.

3. 6 éve vagytok együtt és ismer már jól, te vagy vele, most hirtelen 6 év után máshogy akar téged megítélni, nem a saját tapasztalata és a hűség alapján?

4. Mehet nyugodtan, keressen szűzet, de javaslom, a 17-18 éves kor fölé ne lőjön, ugyanis csak azoknak nem lesznek exei, vagy szexuális kapcsolatai..


A múlt az múlt. Nem a fél város varrt le, ez kb semmi.

Ráadásul te őszinte voltál vele, mert azt hitted, érdemes rá és érett, erre elítél, nem is elítél, hanem túlságosan birtokolni akar. Én nagyon mérges lennék és elküldeném, hogy gondolkodjon már el, mi is a baja tulajdonképpen, és ha még mindig ezt gondolja pár nap után is, akkor menjen és keressen magának egy 19 éves szűz lányt, és vegye el azt. Te nem egy tárgy vagy, előtte is volt életed, fel kéne fognia...


Egyébként az egyéjszakás kalandoknál sokkal rosszabb, ha valaki ilyen szinten kisebbségi komplexusos. Kiábrándító. Az meg hogy valaki ezt 6 év után gondolja így a saját párjáról, meg konkrétan beteges kategória.

2019. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
17%

Nehogy szakítsatok ilyen miatt. Üljetek le és beszéljétek meg. Sok értelmes választ (is) kaptál.

.....és igen, érzelem nélkül is tudok élvezni a kis zizegőmmel.

2019. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
61%

És fel vannak háborodva a magyar pasik, hogy miért a külföldi pasikat választjuk helyettük. :-D Hátbeszrás. Meg jöttök itt az arab csávókkal, akik verik a barátnőjüket és nem veszik semmibe a nőket. Hát bszki, tényleg? És a magyar pasikák mit csinálnak? Ugyanazt.

Ezért nem kelletek senkinek, mert egy elnyomó, kettősmércéző, soviniszta, bunkó senkik vagytok. Őszintén.


Kérdező, és ha 6 év akkor mivan? Kell neked egy befolyásolható, kettős-mércét alkalmazó és a sovinizmus jegyeit mutató férfi egyed? Komolyan nem hánysz a gondolattól, hogy mennyire képmutató? Én azonnal kiábrándulnék.

2019. máj. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!