Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás a pasi abban az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás a pasi abban az esetben, ha bekamuz valamit a nőnek szex reményében?

Figyelt kérdés

Tehát ha a pasi tudja, hogy azt a konkrét lányt nem kapná meg alkalmira, ezért hónapokig beszélget, randizgat, pénzt költ, kimondja vele a kapcsolatot, stb, energiát fektet a dologba, de este el kell viselnie a csaj lelkizését meg nyivákolását, mert reggelig mégsem teheti az utcára, hibás valahol?


Vagy kitehette volna éjszaka is, ha ráunt a "szemét vagy, ezt minek kellett, miért nem lehettél őszinte" műsorra?


2019. máj. 11. 10:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

#9 és ilyen esetben a nőkkel van baj, hogy nem akarnak házas férfival dugni, vagy a házas férfival, aki más nőket akar dugni? Csak mert te úgy vázoltad a problémát, mintha itt a nőkkel lenne a baj, pedig veled van :D


Amúgy nyilván hazudni és becsapni másokat görény dolog, ez szerintem nem is képezi vita tárgyát.

2019. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8%

És fordítva?


A férfiak a szexért, a nők a pénzért hazudnak.

Igen, a nők is hazudnak, hogy a pasi mellett jobb életük legyen, hűséget, orgazmust, gyereket, bármit bekamuznak.

2019. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
41%
#11 vagyok, bocsi, ezt a 6-osnak üzentem, nem #9-nek.
2019. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
#12 azért egy orgazmust eljátszani, mert a pasi szerencsétlen és nem tud csúcsra juttatni, meg azt hazudni, hogy nem vagy házas, nem egyformán súlyos hazugság...bár én személy szerint orgazmust sem szoktam megjátszani és a többi hazugságra sincs szükségem, amiket felsoroltál :D
2019. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%

Persze hibás, egy hazug disznó.

Viszont hülye is, mert nem fogja fel hogy rengeteg idejét elpazarolja.

Ezen kívül pofátlan, mert a lány idejét is pazarolja.

2019. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen pasi féreg, és az ilyeneknek azt kívánom, hogy amikor már meg akarnak állapodni, ugyanezt csinálják meg velük a nők, és vegyék őket hülyére. :-)
2019. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

"Ágyba kerülök egy nővel délután, az eltart reggelig, minek tenném ki felénél?????"

Álmodj csak, pubi :D Te meg a többi gyk-s arcoskodó max. a Drága örökösök után elkezdetek rejszolni, és mire kezdődik a Barátok közt, már törlitek is le a kezetekről a testápolót... :D

2019. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%

Ezt a csávót inkább baleknak hívnám! hónapokig beszélgetni meg időt és pént költeni egyetlen egy szexért??? Ez se normális.

A nők nagy része meg ostoba(már bocsánat, de így van, tiszt. a kivételnek), ők azok akiket a szép szavakkal a legkönnyebb megvezetni, azt is elhiszik kb. hogy sajtból van a Hold!

Érdekes én egy nőnél már első randinál levágom, hogy tényleg érdeklem-e komolyan, vagy csak azért van ott mert nincs jobb dolga.

2019. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2%

Ezt a kérdést egy elég durván nőpárti szexista közegben feltenni fura. Itt a többség már azért letépné a férfiak tökeit és lúzerez, ha egy átlagos alkatú férfinak nem jönnek be a túlsúlyos nők. A kérdésben szereplő sztoriért egyenesen ölnének, amint azt az előttem lévő hozzászólásokban látni is lehet... :D


Amúgy persze, a nagy könyv szerint ez nem korrekt dolog. De egészítsük ki a sztorit, hogy rengeteg nő szereti előadni, hogy ilyen vagy olyan pasi kell nekik, miközben teljesen másra vágynak. Vagy randizgatnak srácokkal, húzzák kicsit az egójukat. Esetleg tinderen szintén egónövelés miatt húznak jobbra srácokat. Ezek sem korrekt dolgok...

Ez van. Egyik fél sem korrekt, mindenki próbál egy kicsit csalni a saját javára. Nem kell meglepődni, ha ezek után a másik fél is ezt csinálja. És külön kategóriába sem kell szedni ezeket olyan szexista módon, mint ahogy egyesek rendszeresen teszik az oldalon.

2019. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
53% az a baj azzal, amit mondasz, hogy míg a kérdező egyetlen pasi típussal szemben fogalmazta meg a fenntartását, addig te gyorsan általánosítottál egyet és azt hiszed, azért fognak lepontozni, mert nem vagy nőpárti, holott egyszerűen nem látod át a kérdést és félre beszélsz.
2019. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!