Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El itt valaki alkoholistaval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El itt valaki alkoholistaval? Hogy kezeled, ha berug?

Figyelt kérdés

Nem agressziv,rendszeres ivorol van szo,hanem olyanrol,aki nem birja az italt,keves is megart neki.Viszont idonkent nem tud ellenallni a kinalasnak.

Olyan ne irjon,akinek nincs tapasztalata,es csak annyit tud irni,hogy o nem elne egy alkoholistaval,hagyjam ott ,stb..


2019. máj. 12. 06:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, milyen vizsgálat mutatja ki, de el kell menni háziorvoshoz, és ő ad beutalót. Ha valóban baj van a lebontassal - a leírtak alapján ez nagyon gyanús, ha csak nem nettó hazugság az, amit a mennyiségekről mond neked-, akkor nemsokára belehal az egyik ilyen buliba. Azt meg talán ő sem akarja.


Mindenesetre az alkohol lebontásáért egy gyomorban lévő enzim felelős.


És igen, a megoldás valószínűleg az lesz, hogy egyáltalán nem iszik.

2019. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Mi a bánatnak kellett ezt kiemelni? Mit vársz? Támogatást?
2019. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Közöd??


Nehogy mar engedelyt kellnen kerni toled,ki akarom e emelni a kerdesemet??

Ennyire unatkozol,huzz innen,es trollkodj mashol,bunko!!

2019. máj. 15. 07:34
 14/19 A kérdező kommentje:

Koszonom ezt a "hasznos" valaszt is....

Ide a Gyk.ra ilyen ertelmes valaszolok jarnak,akik csak beszologatni tudnak?


Kedvesem,ha nem tudsz erdemben valaszolni a kerdesre,élvezkedni jarj máshova.Koszonom.

2019. máj. 15. 07:59
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

egy alkesszal élni rosszabb az ördögnél! akivel én éltem( elhagytam, úgy hogy megszakadt a szivem annyira szerettem).. szóval, ő napi szinten ivott 10-20 sör, majd áttért a gagyi borra..amitől megőrűlt!!! rájöttem, hogy vele nincs jövőm.. neki szűlni?!? édes istenem nyomorba döntöttem volna magunkat!!! hallgass a belső hangra, ami súgja hogy lépj tovább.. lelki baja van azért iszik.. biztos látsz boldog párokat.. hidd el neked is jár egy jobb élet!!!!!!!!

dönts!!!!!

2019. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

Igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy a férjed nem alkoholista. Nekem is volt ilyen családtagom. Imádnivaló ember volt, csak egy hibája volt: hogy ha italhoz jutott, akkor addig ivott, amíg az ital tartott, vagy amíg összeesett. Máskülönben ő se volt iszákos, de ha úgy adódott, ő se tudott ellenállni neki, és ő is irgalmatlanul be tudott rúgni.

A felesége ilyenkor megpróbálta ágyba dugni, néha sikerült, néha nem, de előbb-utóbb úgyis elájult. Aztán másnap minden úgy ment, mintha mi sem történt volna. Ezzel együtt mégis boldog házasságban éltek 50 évig.

2019. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Már nem azért, de attól, h nem remeg a piáért minden reggel, hanem nem tudja abbahagyni az ivást, meg attól h 50 êvig éltek együtt, attól még alkoholista.
2019. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16.igen van ilyen turelmes feleseg,a kornyezetemben is,nem zavarja,tudja kezelni.

17.

Ezen lehetne vitatkozni,de nem ez a celom.

Korulirni hosszu,es hivatalosan nincs is meghatarozva,ki nevezheto alkoholistanak.

Gyujtofogalomként használják inkább arra,aki sokat iszik,vagy rendszeresen berug.


Azert csak erdemes volt kiemelni a kerdest,ebben reménykedtem,hogy jon még értelmes válasz,a kérdésemre,nem csak kotekedes,beszologatas.

2019. máj. 16. 07:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Az alkoholista pia nélkül nem tud létezni, mert már függőség alakult ki nála. Aki hónapokig elvan úgy, hogy egy csepp piát sem iszik, az nem alkoholista. Akkor sem, hogy ha berúg, amikor hébe-hóba piához jut.
2019. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!