Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom hogy a fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy a fiúkat is szereti-e? Illetve hogy szerelmes e?

Figyelt kérdés

Egy ideje arra gyanakszom hogy a barátom a fiúkat is szereti. Volt korábban egyszer sráccal, állítólag annyira ki volt éhezve hogy bármi jó volt, állítása szerint nem realizálta ki a személy.

Önmagában hogy mindkét nemet szereti is zavarna kicsit, de megemészteném.

Mikor rákérdeztem azt mondta nem meleg, de adott esetben meghúzná egy srác fenekét ishs nem akadna sokkal jobb.


Viszont van egy barátja akit nagyon tisztel, felmagasztal, mindenben utánozni akarja és látom hogy sokkal jobb a kedve hogyha a srác felkeresi, vagy elhívja valahová. Kedvesemnek szokta szólítani! (mondjuk engem is) Párszor összefutottunk vele a városban, olyankor utána teljesen felbőszült és lehordott engem hogy miért mosolyogtam rá, hogy elméletileg az ő barátnője vagyok, nem kellene kikezdenem a barátaival. Ez persze eltúlzott, annyi történt h köszöntem én is és rámosolyogtam ami szerintem normális emberi viselkedés.

Mikor rákérdezek h jó barátja e akkor azt mondja h nem tudja miért gondolom ezt mert semmi különös, csak egy haverja még csak nem is bízik meg benne mert mindig csak akkor jön mikor akar valamit. Nekem viszont semmit nem beszél róla magától ami azért furcsa mert az összes többi barátait személyesen ismerem.


Nem tudom hogy ez valami olyan elcs.eszett féle bálványozás vagy pedig szerelmes belé?


Ha magától semmit nem mond róla akkor hogyan ugraszthatom ki a nyulat? Nyilván nem akarok valakivel együtt lenni aki nem engem szeret.



2019. máj. 12. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hányok ettől a meleg temaktol.

Nem az a bajom hogy melegek, hanem mert női hisztiket csinal egy hímnemű az elég undorító , megmagyarázza hogy véletlenül kant dugott seggbe marpedig nincs véletlen ilyen esetben, komolyan nevetséges és egyben undorító.

2019. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod egyértelműen mutatja, hogy szereti a fiúkat is.
2019. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy egy heteto pasi “annyira ki van éhezve”, meg “kiváncsi”, meg társai.


A barátod minimum biszex, de az is lehet, hogy önmaga elől is tagadó homoszexuális.

2019. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs gond a szexel. Már attól kőkemény ha arra gondol h szexelünk, és szívesen csinálja, látom rajta.


De nem is ez, a másik probléma zavar jobban.

2019. máj. 12. 08:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg Bi.



Ezt ne úgy képzeld el, hogy 3 kategória van. Inkább mint egy skálát. Az egyik végén a teljesen heterok, a másikon a teljesen homok, közötte meg különböző szinten vonzódnak az emberek a saját nemükhöz.


Van akinél ez tényleg annyira enyhe, hogy csak megnézi a saját nemét, vagy el tudja képzelni, van akinél már belefér egy kis ez+az, de alapjában véve a nőkhöz vonzódik, és így tovább.

2019. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván biszex, és rajong a srácért.

Ha ennyire próbál kettőtöket távol tartani akkor simán lehet a szeretője a srác.

2019. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Mégse ronthatok neki, ültessem le őszintén beszélni es szakítsak? Miért hazudott akkor?
2019. máj. 12. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
"állítása szerint nem realizálta ki a személy." Bocsi, de ezt leirnád magyarul is?
2019. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy távoli ismerőse volt, de nagyon nem érdekelte h ki. Csak megdu.gta és kész.
2019. máj. 12. 10:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, egy hetero férfi sohasem dug meg egy férfit. Bármennyire ki is van éhezve, bármennyire "megdugná a legyet is röptében", egy hímnemű társára nem áll fel a bré. És hadd mondjam el neked, hogy soha nem lesz biztonságban a kapcsolatod. Bármikor szerelembe eshet egy pasi iránt, és azzal szemben nem lesz fegyvered. Egy női vetélytárssal még "megküzdhetsz", de gy pasi ellen nem tudsz majd mit tenni.
2019. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!