Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhamarkodtam a döntést, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhamarkodtam a döntést, vagy jól tettem?

Figyelt kérdés
Volt egy 2-3 hónapig tartó ismerkedésem. Volt egy nagyon jó idöszakunk, de aztán olyan munkát kapott az illető ami miatt nagyon ritkán tudtunk csak találkozni.Ez lett az egyik baj. A másik gond pedig az, hogy nehéz a természetem, volt egy pár kirohanásom, azokból pedig veszekedések. A keresései ahhoz a jó, lelkes időszakhoz képest alabbhagytak. Naponta írt, de csak munka után este, pedig szerintem napközben is lett volna alkalma rá. És még ilyenkor sem írtunk sokat, max.pár üzenetváltás volt. Hívni egy héten egyszer ha felhívott. Az utóbbi iőszakot már ez jellemezte, engem ez bántott, rosszul esett, de nem mertem neki róla szólni, mert nem akartam én lenni a hisztis, hülye p.csa, akinek semmi se jó. Az utolsó randinkat a munkára hivatkozva lemondta, itt már nem bírtam tovább, és megírtam neki, hogy nekem ez így már nem jó, én ezt befejezem. Semmit sem reagált rá!! Eltelt azóta 1 hónap, és én még mindig azon gondolkodom, hogy helyes volt-e otthagynom. 24/l
2019. máj. 12. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő hagyott ott inkább téged, és nem a munkája miatti időhiány... Ez van.
2019. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jav.: nem a munkája miatti időhiány a magyarázat, hanem a természeted, ami nem jött be neki.
2019. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem tinilány vagy már, felnőt emberek dolgoznak. Nem lehet minden nap a chat-en lógni hosszú távon. Ha te már két hónap alatt annyi veszekedést generáltál, hogy elüldözted magad mellől, akkor nincs mit bánni.
2019. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem egész napos írkálást szerettem volna, de egy jó reggelt üzenet szerintem mindenkinek belefér kb. Plusz olyan a munkája, hogy sok pihenőideje van napközben, olyankor is bármikor tudott volna írni. De neki elég volt az, ha este rámdobta, hogy "szia milyen napod volt?", volt pár rövid üzenet, aztan annyiba is maradt. Voltak előtte ismerkedések, ott is dolgoztak a pasik, de ők amikor csak tudtak, írtak.
2019. máj. 12. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"megírtam neki, hogy nekem ez így már nem jó, én ezt befejezem. Semmit sem reagált rá!!"


Szerintem ez azt mutatja, hogy nem hamarkodtad el, ő sem akart már tőled semmit.

2019. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt valószínűleg nem illetek össze, másrészt nem kellettél neki igazán. Nyilván ha ő nem hanyagolt volna téged, neked sem lettek volna kirohanásaid. Fogadd el, hogy ő ezt nem vette olyan komolyan, mint te! Illetve felejtsd el az önmarcangolást, semmi értelme. Jön majd más, akinek fontos leszel. Az nem így fog viselkedni. Persze ehhez a te pozitív hozzáállásod is kell.
2019. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!