Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, zavar, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavar, ha egy nő sokat költekezik?

Figyelt kérdés

Tudom, a "sokat" relatív, de úgy értve, hogy nem feltétlenül csak azt veszi meg, amire égetően szüksége van.

Pl van 3 farmernadrágja jó állapotban, de megveszi a negyediket is, mert tetszett és kész, vagy drágább kozmetikumokat, miközben az olcsó is ugyanolyan jó...



Nektek is az jut eszetekbe, hogy önbizalomhiányos, nem egészséges (lelkileg)?


2019. máj. 12. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy hogy x egy szempillaspirál vagy egy tusfürdő. Az egyikből jó a 300 forintos, a másikból nem.
2019. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
11esnek is igaza van. De ha mondjuk egy szemhéjtusról beszélünk, akkor a 300 forintossal 5 perc alatt pandamaci lesz a csajodból. Ez a kívánt eredmény? Meg a 300 forintos kozmetikumoktól általában allergiátkap az ember. De komolyan, nehogy már egy pasinak magyarázkodjon az ember, hogy mire költi a nő a pénzt, amit megkeresett.
2019. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Persze van egy pont ahol mar túlköltekezés van meg persze ez függ a no fizetésétől is! De igen van egy határ amikor már nem jó!


Ez most abban nyilvánul meg hogy minden hónapban vesz magának több ruhát ami épp megtetszik egyrészt tárolni sem fogja tudni és hordani sem mindegyiket! A masik meg amikor tul sok make upot vesz amit szinten nem használ de pl az fogyó cikk de mint mondtam van egy túlköltekezés ami nem jó mert azt a sok pénzt amit elszor olyan dolgokra amiket nem is használ meg felesleg akkor azt inkabb félre rakhatja hogy majd legyen saját haza autója vagy egy nagy nyaralás esetleg üzleti dolog!


De az olcsó meg a jo minőségű kozmetika szerek közt nagyon nagy a különbség azert! De az sem jo ha az összes fizetését el szórja és nincs meg takarítása mert bármi kozbe jöhet

2019. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Pont erről beszèltem. Miből gondolod, hogy a 300ft-os ugyanolyan jó? Èn pont az a fajta vagyok, aki nagyon meggondolja a költekezèst, nèzem az árakat. Pont ezèrt volt is dolgom olcsó vackokkal is. Ès nem,

messze nem ugyanolyan jó. Az alapozó alig fed, a szemceruza egy óra múlva szètkenődik, mint ahogy a szempillaspirál is. Ès mèg sorolhatnám. Szóval igenis megèri minősègibbet venni.

Nyílván nincs rá èghetően szüksèg, mert smink nèlkül is èletben lehet maradni. De ha már valamit használ az ember, ès telik is rá, akkor igenis vegyen normálisabbat. Ennek semmi köze az önbizalomhiányhoz. Inkább nálad látok problèmákat.

2019. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem, van nőknek valo boltom is így én ebből is élek.


Párom nem vesz baromságokat mert együtt elunk és nincs te pénzed én pénzem

2019. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!