Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ha kitesztek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha kitesztek a párotokkal képet indtára, odaírjátok az alábbi hashtagek egyikét?

Figyelt kérdés
#boldogság #withmylove #happiness , illetve a szerelmes emojikat? 👩‍❤️‍💋‍👩💑👩‍❤️‍👩💏

#fotó #párkapcsolat #boldogság #instagram withmylove #alegjobbal #happytime
2019. máj. 14. 13:34
 1/7 A kérdező kommentje:
*elírtam , instára :))
2019. máj. 14. 13:34
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
jajjj ne...
2019. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
:DDDDDDDDDDD hangosan röhögni kezdtem
2019. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
#ElöntöttASzekunderSzégyenérzet
2019. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#takarodjatinibe
2019. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Sose tettem ki közös képet közösségi oldalra, de még a kapcsolati állapotom is rejtve van. Akkor most nem is vagyok házas? :D
2019. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fruzs33 ***** válasza:
0%
Elég ritka még facen is.Eljutottam arra a pontra,hogy nem attól lesz jó a kapcsolatom,hogy minden egyes mozzanatát megosztom a követőimmel,ismerőseimmel,hanem pont attól,ha érdeklődnek,válaszolok kérsésekre
2019. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!