Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kivagyok készülve.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kivagyok készülve.

Figyelt kérdés

most ballagtunk,bejön egy srác nagyon,de nagyon gépfüggő,csak játszik,meg minden.. msnen néha válaszol,annyira játszik,és nem jön el sehova.

külön suliba megyünk(pesten meg úgy eltévednék mint a pinty!!),és nem merem neki bevallani,és félek h lesz neki vkije,mit tegyek? nagyon szeretem,már azon gondolkozom,hogy begyogyózom magam.


2010. júl. 6. 21:50
1 2
 1/15 Timi: ) ***** válasza:
72%

Szerintem hagyd,nem vagytok egymáshoz valóak egyáltalán,őt más érdekli,téged is,csak a vita lenne mindig,h már megint vagy még mindig játszol.

Nekem kedves lánynak tűnsz,találsz jobbat!

Ne haragudj!!

23/L

2010. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki mit érzel iránta, akkor lehet h nem lesz annyira gépfüggő és talán elis megy veled:)
2010. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne gondolj butaságokra.Ha nem vállalsz kockázatot hogy esetleg visszautasít akkor megoldást se várj.:S
2010. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy még fiatal vagyok,és még lesz mááás,de nekem ő kell!!!
2010. júl. 6. 21:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem írj rá, hogy találkozzatok, mert pl. uuj egeret akarsz venni a gépedhez, és benne megbízol, vagy menjetek el laptopot nézni, mert lehet kapsz...

Lényeg valamivel csald el otthonról, és onnantól már rajtad áll, hogy mit csinálsz, és hogy reagál.


18/L

2010. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen ős kockák nem veszik észre, hogy tetszenek valakinek mond meg neki biztos örülne szerintem vagy ha nem akarod megmondani akkor hívd el valahová és akkor ott búj hozzá stb tudod testbeszéd ez a nőknek a vérében van :)

Remélem tudtam segíteni Sok szerencsét!

2010. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

21:59, ebben igazad van, én sem veszem észre :D, ám ebből kifolyólag a testbeszédet sem... :DD Bár lehet inkább sírós jel kellene ide emiatt nem vigyor :((

21:56 jó ötletet mondott, hasonló ürüggyel próbálkozz.

Nekem is okoz(ott) problémát hogy gépfüggő vagyok/voltam, ezzel számolj ("Még 5 perc" -> fél óra lett legtöbbször). Most már igyekszem leszakadni a gépről, csak nálam nincs lány kilátásban aki segítene :(

2010. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát állandóan mosolyog rám,int nekem,stb.. csak az a baj,hogy apum meg sz.gépes cégnél van,miénk a cég,szal ha új egér v vmi kéne..lesz nálam most buli,de nem jön. :'(
2010. júl. 7. 10:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg hívtad?Ha nem ako próbáld meg hát ha benne lenne!!
2010. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pesti idegenvezetést vállalok xD
2010. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!