Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kivagyok készülve.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kivagyok készülve.

Figyelt kérdés

most ballagtunk,bejön egy srác nagyon,de nagyon gépfüggő,csak játszik,meg minden.. msnen néha válaszol,annyira játszik,és nem jön el sehova.

külön suliba megyünk(pesten meg úgy eltévednék mint a pinty!!),és nem merem neki bevallani,és félek h lesz neki vkije,mit tegyek? nagyon szeretem,már azon gondolkozom,hogy begyogyózom magam.


2010. júl. 6. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

azt mondtad, hogy az illető fiú, ebből arra következtetek van neki valami a gatyájában is, ha te meg szép is vagy, bár ezt nem tudom, akkor csak összehoztok már valamit, nem kell itt hülyeséget csinálni. Őszintén szólva én még nem láttam akkora kockát, hogy egy lány ne tudta volna kicsit kirángatni a gép elől. Amúgy valószínű, hogy lesz neki valakije, ha nem fogja a jeleidet :)

Szerintem valahogy rángasd el abba a buliba, nem hiszem el, hogy nem tudod valamilyen módon elcsalni, ott pedig add a tudtára, hogy kedveled nagyon. Ha pedig nem tudod elhívni akkor mennyél el hozzá és mond meg neki, ez még mindig jobb mintha bebogyóznál, gondolom ezt akartad írni. Én szorítok :)

2010. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Már leírtam ezerszer. A francnak kell jelezgetni. Nem egyszerűbb lenne őszintén bevallani, ki mit érez a másik iránt. Akkor nem lennének félreértések. Mi pasik egyszerűen nem tudjuk ezeket értelmezni.

Én is azt javaslom, hogy lépj. Találkozz vele. Beszélgessetek. Mondd meg neki, hogy szimpatikusnak találod és kedveled. Ebből csak leesik neki. És feletted sem dől össze a világ. Ha meg nem teszel semmit, marad az álmodozás.


Sok sikert!


20/F

2010. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 15 évben a férfiakat valóságos agymosásnak vetették alá, azért mert túlságosan rámenősek voltak, mert túl hamar a tárgyra tértek.

E mellett a neten a és médiában propaganda hadjárat volt a mellett, hogy a fiúknak sem ciki maszturbálni.


Na most hölgyeim átestetek a ló túloldalára, most meg az a baj, hogy a fiúk már nem csajfüggőek, és jó nekik a kezük, meg a gép?

2010. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is a gépnél töltöm legtöbb szabadidőm, és a legtöbb haverom is ilyen, de NINCS olyan "kocka" aki egy csajért nem mondana le a gépről... Tapasztalatból mondom! Az összes dolog amit kitalálnak azokról akik sokat ülnek a gépnél téves, hát könyörgöm, ők is emberek.
2010. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy kérlek gyere el,stb..Azt mondta hogy mociból jogsizik. De ő nem ott lakik ahol én,kocsival kb. 30 perc(Ha nem több!!..)
2010. júl. 9. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!