Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 48 éves nő vagyok.3éve élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

48 éves nő vagyok.3éve élünk együtt párommal. Heti egy együtt lét. Van ki hasonló problémával küzd?

Figyelt kérdés
Kezdetekben sem igen volt több. Azt gondolom alacsonyabb a libidója. Ami bántó ha finoman elő hozom a témát "fehér májunak" nevez. Nem igényem heti 5x..de a heti 1.az is kizárólag adott napon.. Nekem frusztráló. Neki a szex inkább kötelesség. 🙂 Csalásra nem gondolok. Semmi jel nem utal arra. Hasonló problémákkal küzd valaki? Van erre megoldás?
2019. máj. 15. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Adj neki több tojást, ginzenget, hátha
2019. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom a "párod" egy 50+os pasi. A heti 1 szex teljesen átlagos.

Ha többre van szükséged keress fiatalabb szeretőt diszkréten. Rengeteg nő ezt csinálja.

2019. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

#2-es.

Semmi köze a korhoz!


Kérdező:

Mennyire szoktad csak úgy orálisan izgatni kölcsönösség nélkül?

A pasik többsége ha begerjed nem fogja kihagyni a szeretkezést utána, ha pedig kezdeményezel mert neked többre van szükséged, semmi kivetnivaló nincs benne.

Nekem 2 naponta lenne igényem 2-3 menetre (43 vagyok), a páromnak viszont naponta, van hogy többször is.

Nem is szokott nagyon mellébeszélni, TV-t nézek, takaró alá bújik, majd belepattan...

Ez olyan mint a sport, minél többet csinálod, annál jobban kívánod, és annál jobban is esik.

2019. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kezdetekben sem volt nagyobb libidója, így nem hiszem, hogy csodálkoznod kéne.

Nem vagy fehérmájú, csak eltérő az igényszinted tőle.De ez már a kapcsolatotok elején is így volt.Én úgy látom te is beleestél abba a hibába, hogy majd megváltozik.Nem fog.Ezt el kéne már felejteni végre.Ezen a téren nem vagytok egymáshoz illők.Ez van.Ő nem annyira vérmes, valószínűleg már a korából adódóan sem, de az is lehet fiatalabb korában sem volt másabb.Vagy elfogadod így, vagy keresel olyat, aki hozzád hasonló libidóval rendelkezik.3 év alatt nem láttál változást, ez ezután is így marad.Döntsd el, hogy ez hosszabb ideig megfelel-e így neked, vagy kilépsz ebből a kapcsolatból.Őt nem lehet rákényszeríteni arra, hogy magasabb legyen a nemi vágya.

2019. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

"Kezdetekben sem igen volt több." Alapvetően a párkapcsolat előrehaladtával csökkenni szokott az együttlétek száma, kivétel az igen jó kapcsolat. Ezek alapján várható volt, hogy a későbbiekben sem fog megtáltosodni és heti ötször lepedőakrobatikázni.

Esetleg kipróbálhatnátok új élményeket, amik stimulálnának. Kivehetnétek pár nap szabit, elmehetnétek valahova lazulni. Bár ha a szex neki kötelesség, ez sem sokat változat szerintem az együttlétek számán.

2019. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
2-es gyönyörűen leírta, s tényleg vannak ilyen nők. Nézz szét a rosszlányokon, lehet a 2est is megtalálod...
2019. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Másik pasi vagy elfogadod. Az elején is ilyen volt, de belementél, ennyire más igényekkel, most meg panaszkodsz...
2019. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

45 éves voltál amikor a jelenlegi pároddal kialakult a kapcsolat. Ez már az a kor,hogy nem könnyű megfelelő partnert találni.


Én a helyedben elgondolkodnék azon,hogy minden másban megértitek-e egymást, ha igen, próbálkozz ugyan a több szexel, de fogadd el,hogy minden nem lehet tökéletes.


Az nem igaz,hogy a libidó/vágy nem korhoz kötött. Nekem ne mondja senki,hogy egy húszéves pasi azonos vehemenciával vág bele mint egy ötvenes.

Vannak kivételek, de általánosságban csökken a vágy. Még ha friss a kapcsolat akkor is.

2019. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

lehet megszokott es nincs ami felizgatna.

Soprtolj tobbet,mond utannad mennyien vagynak , bujal sexy cuccokba ,es ha akkor se mukodik nincs mit mondjak

2019. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Van, akinek fiatalon is ennyi az igénye, vagy még ennyi sem.

Szerintem ez nem olyan vészesen kevés (sőt), hogy emiatt kukázz egy amúgy jó kapcsolatot.

Szerezz be magadnak valami játékszereket.

2019. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!