Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amit a legkevésbé tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit a legkevésbé tudsz tolerálni a párodban?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ötös: azt én is csinálom, és kibeba&ottul jó az uborkalé :D

amúgy most csak egy dolog jut eszembe: hogy tépkedi az orrszőrét. ne úgy képzeljétek,hogy dzsumbuj van az orrában, de ha kilóg egy szőrszál akkor megfogja és kitépi,hiába mondom,hogy ott az orrszőr nyírója.Baromira irritál és szerintem már csakazért is csinálja :D

2019. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mikor megjegyzi, hogy minden csupa kutya- meg macskaszőr. De, mondjuk, igaza van.
2019. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy konfliktuskerülő.
2019. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rengeteget beszél. De tényleg. Egyszer megfigyeltem 46 percet beszélt egyfolytában és nekem csak bólogatnom kellett. :-) mondtam már neki, hogy filozófia szakon kellett volna tovább tanulnia.
2019. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A piálást. Bár hétvégén teszi és itthon,de akkor is. Nem bírom ki szó nélkül. Igazábol 1-2sör beleférne,azért nem piszkálnám,de sajnos jäger és nem tud mértéket tartani.Édesapjától tanulta,hogy kell hülyére inni magát,de legalább nem minden nap,mint az édesapja tette mielőtt megbetegedett. És itt nem 3 felesről van szó ,hanem akár fél literről is. Szét tudnám verni a fején az üveget. Emiatt utálom már a hétvégét.És ha nirmális hangnemben megjegyzem,hogy nem kéne,az a válasz,hogy "persze már semmit sem lehet blablabla,meg ennyi jár nekem is egész héten dolgozok"

Én is...igaz itthonrol de reggel 6-tól este 9-ig még hétvégén is.Mégsem iszok. Amikor majdnem meghalt az édesapja,akkor itt siránkozott,hogy soha többet nem iszik csak maradjon életben az apja .(kb.3 hétig kitartó volt) Amikor édesapja hétvégente rajtunk lógott (péntek estétől vasárnap kora delutánig)akkor volt olyan is,hogy ketten bevertek 1,5-2 liter töményt meg több liter sört. Csodás volt....😑


Bár az uborkalevet inná le az ubiról 😁😁

2019. máj. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A hülyeségeit :D
2019. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hagyjátok ott őket a qecibe 21. század van
2019. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jézusom. Eszembe nem jutott eddig, hogy van olyan ember ezen a világon, akinek gond, ha valaki megissza az uborka levét. Jézusom, még egyszer. Áruld már el, mi zavar benne?

Fú, mi tutira nem bírnánk egymást, ugyanis én imádom és simán beleiszok, megiszom.

Amikor valaki megkérdezi mi zavar a páromban vagy egyáltalán az emberekben, akkor tutira nem ez jutna eszembe, ilyen piszlicsáré sz..r.


Amúgy az, mint talán az 1. válaszolónak. Sosem hallgat meg rendesen. Ő csak beszél és beszél, meg sem kérdezi mi újság, aztán ha valahogy szóhoz is jutok, akkor üvegessé válik a tekintete és le...r. Már beszéltem erről neki, állítólag figyelemzavara van...

2019. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!