Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék ebből a helyzetből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ebből a helyzetből kimászni?

Figyelt kérdés

Remélem valaki ad egy ötletet mert teljesen kétségbe vagyok esve.

Párkapcsolatban élek,úgy alakult,hogy összejöttem egy másik sráccal,beleszerettem,elhitette velem h ő is,aztán egyik napról a másikra összejött az exével,még csak meg sem mondta,a csaj irt rám,az összes facebook üzenetemet látta és fenyeget hogy elmondja a páromnak.Tudom h nagyon gáz vagyok de emberek vagyunk,hibázunk,olyan lelkiismeretfurdalásom van,romokban vagyok az egész helyzet miatt.


2019. máj. 16. 17:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenkinek azzal teszel jót ha szakítasz a pároddal. Ha van benned némi becsület akkor elmonod mit tettél ha njncs kamuzol valamit és kidobod. Megcsaltad ergo nem szereted igazán. A másikat meg hagyjad. Aztán onnantól kezdve pattoghat a csaja. De vállald a felelősseget azért amit tettél.
2019. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
Hú, hirtelen milyen nagy jellembajnok lett itt mindenki. Jó, hogy nem kövezitek meg a csajt a város főterén.
2019. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó pont erre gondoltam :D senki nem akart még egy ilyen dolgot megúszni és soha többé ilyet tenni?
2019. máj. 16. 19:59
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Bizony, jellembajnok.. Csaljátok egymást halomra és éljetek hazugságban; sőőőt, adjátok be kérlek egymásnak, hogy jajj egy pici hiba volt és ez természetes. Egyáltalán nem az, ha nem vagy egy állat, aki az anyját is megdugja. Lehet jellembajnokoknak hívni a hozzászólókat; de te most megjöttél és megmented a kislány lelkiismeretét. Gratulálok hozzá.
2019. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Megsimogathatjuk a buksiját, hogy ejnye, mindenkivel megesik, semmiség. Csak kérdés, hogy a pasija is ugyanezt mondja, ha lebukik? Ha igen, akkor vele is megesett, azért nem veszi a szívére. Ha ő is "jellembajnok", akkor csúnya szakítás lesz.
2019. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
képes vagyok fizetni egy hasznos ötletért,privibe várom
2019. máj. 16. 20:40
 17/19 anonim ***** válasza:
11%
Senki nem akarja a lelkiismetetét megmenteni, egyébként meg tényleg úgy csinál itt mindenki mintha kérdező maga lenne a gonosz... Ja igen ti mindig "jót" cselekedtek, nem hibáztok mert nem is éltek. Koncként szeditek szét, ha valaki kicsit is élni mer. Veletek nem történik semmi, de itt van izgalom, sőt egy ember is akit utálni lehet. Remélem otthon a pasitok/csajotok is megerősít titeket. Már ha van.
2019. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet élni egyedül és levarrni mindenkit, ha nincs párkapcsolatod. Akárhogy is, nem fér össze a kettő. Ha én megtudnám (és volt már ilyen egy évnyi könyörgéssel tarkítva részéről); soha nem bocsájtanék meg. ÉLJÉL BAZZEG EGYEDÜL; ÚGY LEHET ÉLNI. De ha nem tiszteled a másikat, akkor takarodj. Sajnálom, hogy másnak az értékrendjébe belefér a félrekúrás. Hogy hasznos tanácsot is adjak, nem kell fizetni érte: Vállald a felelősséget a tetteidért, mondd el, hogy nagyon sajnálod és bízd rá, hogy megbocsájt-e. Az összes többi önigazolás és hazugság, de hajrá. Ki milyen kapcsolatban szeretne élni.
2019. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Talaltam megoldast h eltunjenek az uzik ha vkit erdekel priviben megirom hatha vki hasonlo helyzetbe kerul.
2019. máj. 20. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!