Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kértek valamit a párotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kértek valamit a párotoktól megteszi?

Figyelt kérdés

Tőlem bármit kér a párom nincs olyan, amit ne tennék meg, de ez fordítva nincs meg, legyen szó bármiről. Az előző kapcsolatomban kölcsönös volt, bármit kértem megtette szívesen, pl. értem jött a munkahelyemre, ha nem volt vonatom, vagy ha fáradt voltam és megkértem, a mostani párom ezt sosem teszi meg, hiába kérem.

Apukám, sógorom, munkatársam férje és még sorolhatnám szintén megteszi azt, amit az exem, de ezek szerint ez ritkaság, vagy a mostani párom furi?


2019. máj. 18. 06:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%
Most nincs senkim, de exem csak indokolt esetekben nem tette meg, amit kértem (beteg / fáradt / nem tud elmenni a munkából stb.). Ismeretségi körömben is ezt tapasztalom.
2019. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

OFF: Már miért ne volna természetes, hogy az ember nem mindig a párjával megy mulatni? Konkrétan agyi érkatasztrófát szenvednék el, ha a párom mindig jönni akarna mindenhova velem, attól, hogy párkapcsolatban élek, nem szűntem meg szuverén embernek lenni. Szerencsére Ő egészségesen vélekedik erről, szerintem pont, hogy az a nem normális, ha egy pár tapad egymásra folyton, mint pulira a bogáncs. Persze akad ilyen igény is bőven, keresni kell hasonlóan szerencsétlen, önértékelési zavaros, semmi önálló élettel nem rendelkező partnert hozzá, akinek élete egyetlen értelme és kiteljesedése a párkapcsolata, én sikítva menekülnék előle.

ON: A kölcsönösség egy párkapcsolatban alap. Ugyanakkor az is igaz, hogy kényelmi szempontból én sosem ugráltatom a párom, ha az neki plusz idő/energia, mert akkor ugyanott vagyunk, hogy nekem jobb, de Ő szív miattam. Tök természetes, hogy beugrik értem, ha útba esem éppen, de nem ugrasztom kocsiba, mert elment a vonatom, ha már otthon van (akkor sem, ha fáradt vagyok, biztosan Ő is az), vagy nagyobb kerülő lenne, csak vészhelyzetben. Ez nagyjából minden helyzetre igaz. Alapon szinte mindent magától felajánl, mert átlátja az igényeimet, szükségleteimet, természetesen működik a kommunikáció is, ha tudja készülök valahova és belefér neki, úgyis segít, vagy velem tart bárhova, ha igénylem, de nem késztetem indokolatlan kompromisszumra kényelmi okokból sosem, valahogy ez teljesen normális mederben folyik, különösebb egyeztetés nélkül. A furikázás amúgy nálunk nem téma, mert nekem is van kocsim, de ha úgy adódik, hogy nem vezethetek és macerás lenne a tömegközlekedés, elvisz kérés nélkül, de sosem azért, mert derogál buszozni/vonatozni. Nemrég gyomortükrözésre mentem, alap, hogy jött velem (vitt/hozott), nem is bírtam volna vezetni utána és a rendelésen is ott akart lenni. Szerintem lehet tudni és érezni, hogy mikor mi az elvárható és már régen rossz, ha valaki annyira nem figyel a másikra, hogy mindig kérni kell, ha meg kérés ellenére sem lehet rá számítani, hát, az nem túl bíztató a jövőre nézve.

2019. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Apro dolgokat azonnal megteszi: hogy hozzon friss kenyeret reggel, vagy tegye fel a telefonomat toltodni, jojjon ki elem az allomasra, ilyesmi. De nagyobb dolgokkal - hogy vegyunk autot, menjunk el nyaralni - evekig kell nyaggatni, hogy megmozduljon.
2019. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem, kell egy biztos luk, ami mindig rendelkezésére áll, az életet meg old meg magadnak.

Valahol megértem, mert használni, kihasználni a másikat, az egy kényelmes dolog. Elején ez van, mi lesz később?

2019. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mièrt, neki akkora nagy teher, hogy nèha jimenjen èrted? Nagyon gáz a pali.
2019. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
azt mondja ott a busz ha fáradt vagy és nem megy eléd. ha este punci kell neki és ezt jelzi neked mond meg ott a busz és verd bele a fasszzod a kipufogójába avval kameljál ne velem te geccci
2019. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!