Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, veletek volt mar olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, veletek volt mar olyan hogy a parotok akaratotok ellenere szexelt veletek?

Figyelt kérdés

Eloszor enis akartam, de osszevesztunk szex elott, a vita fokozodott utana ugy tette be a.... Hogy en elleneztem. De hat erosebb nalam. Sose csinalt ilyet, fel eve vagyunk egyutt.

20/N, 32/F



2019. máj. 20. 22:19
1 2 3
 11/22 Life08 ***** válasza:
87%
Ez most komoly? S te még ezek után vele vagy? Hagyd a fenébe, ez a pasi téged semmibe vett, s bizony ez erőszak, ha el fogadod ha nem, ennek súlyosabb következménye is lehet, te erre nem gondolsz? Tény, hogy számít a kor különbség!!
2019. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Soha. Ez nem megengedhető, nem normális dolog.
2019. máj. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
4%

Azért ez nem fekete-fehér, mint ahogy itt mindenki látja.

Ezt csak a kérdező tudja eldönteni hogy ő hogy érzi: ha nemi erőszaknak akkor az is volt, de ha nem akkor nem volt az.

Hány olyan házasság van ahol a nő nem akarja a szexet és mégis rendszeresen megdugják? Rengeteg, Mégsem indul eljárás, ugyanis a nő nem fejezi ki kifejezetten az ellenkezését, nem védekezik. Egyszerűen hagyja hogy megdugja a párja.

Van egy ismerős nő aki minden hónap elsején szétteszi a lábát és mondja a férjének hogy van 10 perced.

Azon kívül számtalan érdekkapcsolat van ahol a nő szintén nem akar dugni mégis megteszik.

2019. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak azt lehet megerőszakolni aki nem akar soha egyáltalán kapcsolatot létesíteni az este a bokorból kiugró férfival. A párod fájdalmat okozott neked, figyelmen kívül hagyta az érzéseidet, megalázott, tárgyként kezelt, visszaélt a helyzetével, visszaélt az erejével. Hogyan tudsz egy ilyen emberrel kapcsolatban lenni, elengedni magad mellette, megbízni benne, szeretni őt?

Én úgy hiszem egy ember agresszivitásának jelei vannak a kezdetektől fogva. Talán én vagyok rá túl érzékeny mert hamar észreveszem de valamennyire neked is látnod kellett volna hogy hajlamos-e ilyesmire. Azthiszem ha láttad volna sem teszel semmit, mert most is véded őt

2019. máj. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%

"ellenkeztem"

Hogyan? ütötted, rúgtad, haraptad, kiabáltál, csináltál valamit?

2019. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem feltétlenül. Pont azért, mert szereted a párod, akár teljesen más reakciót is ki tud váltani egy ilyen helyzet.


Engem például megütött anno a párom, de hiába volt minden adott, hogy visszavágjak vagy megvédjem magam (önvédelmileg amúgy képzett vagyok, idegennel szemben működött is), egyszerűen nem ment.

2019. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

"Ezt csak a kérdező tudja eldönteni hogy ő hogy érzi: ha nemi erőszaknak akkor az is volt, de ha nem akkor nem volt az."


Aha, értem. Szóval akkor az a megoldás, hogy minden nő úgy fogja fel a nemi erőszakot, mint egy természetes, napi szinten előforduló jelenséget, és akkor megoldottuk a nemi erőszak megszűnését, ugye?


Van, akinek az erőszak az egész életét tönkreteszi, van, aki szerencsésebb és könnyedén feldolgozza, ettől függetlenül az erőszak az erőszak, nem azon múlik, hogy az áldozat hogy dolgozza fel.

Azt már meg sem merem kérdezni, hogy akkor szerinted akik ezt nem erőszakként fogják fel, azokkal szemben el lehet követni? Inkább ne válaszolj...!

2019. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nős vagyok. :(
2019. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem, engem nem erőszakolt meg a párom, mondjuk ha akár egyszer is megtette volna, akkor látott volna utoljára. Akárhogy is véded ezt a szarcsimbókot, ettől még ez nemi erőszak. Mondjuk mindegy is, mindig lesznek olyan lábtörlők, akikkel bármit meg lehet tenni, úgy fest te is közéjük tartozol.
2019. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
95%

Már hogy ne lenne ez erőszak?


"A szexuális erőszak akkor valósul meg, ha valakit erőszakkal vagy az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetéssel szexuális cselekményre vagy annak eltűrésére kényszerítenek, vagy védekezésre, akaratnyilvánításra képtelen ember állapotát szexuális cselekményre használják fel."

2019. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!