Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond hogy ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Barátommal nem élünk együtt, péntektől vasárnapig kb mindig együtt vagyunk. Hét közben pedig csak kb kétszer összefutunk úgy 1-2 órára csak találkozni.

Na most ő ír nekem mikor felkel, napközben is néha szokott írni, de mikor pl haza ér írja, hogy haza ért. Majd még ameddig el nem alszunk néha írunk egymásnak valamit de nem beszélgetünk valami sokat.

Nekem ez elég rosszul esik mert elérhetőt jelez, és úgy érzem lehet beszélget valakivel ha velem nem, tudom gyerekes ez az egész de jogos hogy ezt feltételezem ha már velem nem beszél állandóan?

Vagy egyszerűen nem is lehetne “elvárni” hogy mikortól haza ért utána elalvás ig csak velem beszélgessen?

Nem tudom én ettől elhanyagolva érzem magam. Amikor találkozunk akkor azért én is sokkal többet tudok vele beszélgetni és inkább én is akkor mesélek neki, hogy mi történt.

Az előző kapcsolatomban a párom idegesített már engem ezzel halálra hogy mindig elvárta hogy ejjel-nappal vele beszéljek..



2019. máj. 21. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod milyen idegesito ez akkor miert csinalod te is ezt vele?

Amugy meg kerdezd meg ot h ilyenkor mit csinal es egyutt beszeljetek meg h hogyan legyen.keressetek megoldast ami mindkettotoknek jo

2019. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok es miota vagytok egyutt? Es miert ne beszelhetne massal is? O is hamar meg fogja ezt unni, csak mondom.
2019. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy ő is ugyan ezt kérdezi valahol... Ő is nézi, hogy folyton elérhető vagy. Mivel mindketten nézitek egymást, mindkettőtöknek elérhetőt jelez. Miért nem kérdezel rá inkább?
2019. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk ez dettó így van, így volt. Mi is csak hétvégén talizunk, és csak kb annyit beszélünk, mint ti 😃. Nekem is kicsit kevés, de mikor együtt vagyunk, legalább akkor teljes az összhang, meg sok a beszélgetés.

Neki is sokszor elérhetőt jelez a Messenger, és rákérdeztem... Játszik valami buta játékkal, és ott Facebookon kell valami videót megnézni (oda irányítja), és úgy aktiválódik neki a játékban valami pont....

Érdemes rákérdezned, ne egyen a fene...

22L

2019. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem kell rákérdezni. Felnőtt emberek vagytok (elvileg, mert ide írtál). Le kéne szállni erről, hogy a neten/appokon nézegetjük a másikat. Komolyan, egyre betegebbek az emberek.
2019. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze, ne légy beteg ember, ne kérdezz rá, inkább rágd rajta magad, kombinálj, hisz egy normális párkapcsolat nem a megfelelő kommunikációról szól, hanem arról, hogyan tudod és hogyan kell elnyomni a bizonytalan vagy kérdéses gondolatokat.....


Istenem, utolsó.....

2019. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem igazán érted, hogy mit írtam, kedves utolsó. Inkább fel kéne nőni. És akkor nem kell kombinálni. Egy szóval sem mondtam, hogy nem kell kommunikálni. Az ilyen dedós hülyeségeket kéne befejezni. De az ilyen huszonéves tiniknek aztán lehet magyarázni...
2019. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!