Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy a szép, és kívánatos nők csak vagánykodni valók, a kevésbé vonzóak pedig élettársnak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy lehet benne logikát találni, de inkább az érdekelne amit a valós statisztikák mutatnak. Anyukám félt engem a szép és vagány lányoktól (akik láthatóan élvezik a szerencsés életüket), mert szerinte nekik legfeljebb kalandnak kellenék, és ha találnak egy jobbat, akkor azonnal otthagynának engem.

A csúnyácska, "nyomi" szürke kisegerek, viszont beletörődve a sorsukba már nem is akarnak "vagány" dolgokat csinálni, sokkal inkább gondoskodó, erkölcsös feleségek, és jó édesanyák lesznek.

Nem tudom a dolgot jobban elmagyarázni, de szerintem érthető, hogy mire gondolok.

Felfogom, hogy ebben ugyanaz a logika, mint mindenben, tehát ösztönösen minél jobb és vagányabb valami, "annál több kell" :D

Minden értelmes választ szivesen fogadok, de főként azoktól szeretnék választ kapni, akik tapasztaltak a témában (tehát tudják, hogy melyik ismerősük mennyire volt népszerű 30 éve, és milyen ember lett belőle később)

Bocsi, ha nyakatekert lett a dolog, de tényleg ezen gondolkozom egy ideje....



2019. máj. 21. 23:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szépség relatív, mindenkinek más tetszik. Ebből a gondolatmenetből kiindulva, miért lennél olyan nővel, akit csűnyának gondolsz, miközben lehet másnak tetszik? A szép nőknek valóban több a választási lehetősége, de a megcsalás döntés kérdése. Tegyél róla, hogy a barátnőd ne találjon nálad jobbat, ha már van barátnőd, külsőleg tetszel neki,belső érzelmi kötődést pedig ki tudsz alakítani (ha összeilletek). Ha pedig nem illeték össze, miért akarsz vele együtt maradni?
2019. máj. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. A normális nők valók élettársnak, a többi pedig "vagánykodni".
2019. máj. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Diavolino44 ***** válasza:
20%

Érdekes ez a sok kritika, pedig van mögöttes tartalom

, anyukákdnak igaza van, valamilyen szinten.

Ha a szépség az erős smink illetve a feltűnő öltözködését jelenti, akkor szerintem is van vaj az ilyen lányok füle mögött , s érdekes módon ezek a lányok azok akik pozolnak facen, instan. S ez a típus az aki azt gondolja, hogy O, időt és pénzt invesztál magába, így olyan pasival fogja összekötni az életet aki jóképű és gazdag. De legalább az egyik.

S ez a csajok, nem feleség-típusok.

Egy házasság és gyerekvállalás rengeteg lemondással jár, ezek a lányok nem akarnak majd belemenni a kompromisszumokba.


Tényleg rengeteg női barátom van, s az átlagos és csúnyák ezerszer inkább feleség-típusok. Két lábbal a Földön járnak. Lehet velük normálisan beszélgetni stb.


Kérdező,

Nekem az a tanácsom, h viszont ne hallgass anyukádra. Tapasztald meg egy nagyon szép lánnyal, egy átlagossal s vond le te tanulságot.

Mert mindkét esetben vannak kivételek.

Találkoztam csúnya lánnyal, aki végig ment a fel városon, mert élvezte, h szexre kell a pasiknak. Illetve olyan mese szép lánnyal, akit a nehéz élete miatt, keményen megdolgozott azért amit elért, s jó feleség lenne.

2019. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád borzalmas anyós lesz...
2019. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

" Anyukám félt engem a szép és vagány lányoktól"

- :DD De cukiiiii ( ja nem)


Szerintem nem kell aggódnod, a vagány lányoknál ilyen nyomi duma és anyámasszonykatonája személyiséggel úgy sem leszel vonzó a szemükben. (Vagy ahogy anyukád mondja, max bepiálva a rossz ítélőképesség miatt összejöhet valami, de nem hiszem, hogy többet akarnának olyantól, anyukázik holott már szexelni/párt keresni készül..)

N

2019. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem igaz ez. Az ember nem egy tárgy...
2019. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos, de van összefüggés. A szép, kívánatos nőkre nagy a kereslet, nagyon tudnak válogatni, és meg is teszik, lefekszenek fűvel fával, ha van "hosszútáv" csalják a palit össze vissza, egojuk a fellegekben, követelőznek, drágán fenntartharók, sekélyesek szellemileg.


Míg a szürke kisegér, a "szomszéd lány" normális is lehet, bár már őrájuk is nagy a kereslet, sok az ego tuning.

2019. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A gondolkodásmódod a régi viccre emlékeztet.


Kohn elmegy a rabbihoz.

- Rabbi, adj tanácsot! Házasodni szeretnék, de nem tudom, milyen nőt vegyek el. Ha szépet, azt élvezném, de fűvel-fával megcsalna. Ha rondát vennék el, azt nem élvezném, de biztos hűséges maradna.

- Fiam, fiam, tedd fel magadnak a kérdést, mi jobb? Megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy megenni egy kalap sz...t egyedül?


Amúgy egy szürke csaj is lehet hűtlen, mert pl. ezzel bizonyítaná magának, hogy ő milyen kapós meg hogy kell a férfiaknak. És egy szép nő is lehet hű.

2019. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ne hallgass anyádra. Az, hogy valaki szép nem feltétlenül jár “romlott” belsővel, ahogy egy csúnya vagy átlagos lány sem feltétlenül kedves, hűséges stb. Hidd el, hogy akárhogyan is néz ki egy lány, ugyanúgy el tud hagyni másért, ha akar. Elég szomorú, hogy a külső alapján ad neked tanácsot amúgy. Az nem opció, hogy legyen egy szép barátnőd, aki miatt mindenki irigyel, és társnak is nagyon jó? :)


Viszont adnék egy tanácsot. Ezt ne mondd egy lánynak sem, amit anyád próbál veled elhitetni. Ha lesz barátnőd, ne, ismétlem ne hagyd, hogy anyukád beleszóljon és eltántorítson! Soha! Különben a lány fog sikítva menekülni. Ilyen ügyekben inkább magadra hallgass, esetleg a barátaidra.

2019. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!