Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy ilyen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen pasival csinálni?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, volt egy rosszabb időszakunk, de túl vagyunk rajta, azóta úgy érzem minden jó. Viszont kibeszél a haverjának. Hiába változom, teszek meg mindent, nagyon rossz embernek állít be, szinte egy jó szava sincs rám.

Mennyire elnyomó vagyok a haverja szerint, párom igazat ad neki, de állítása szerint már nem hagyja magát..és ez nekem nem tetszik. (sosem voltam az, azt csinált mindig is amit akart,ha haverozni akart,azért se szóltam, sőt semmiért)


A haverja szerint párom rengeteget áldozatot hoz, párom szerint én azt hiszem én hozok rengeteteg, pedig ez fszság.. (nekem mindig hangoztatja hogy látja rajtam a dolgokat és örül neki, hogy miatta változom).


Szerinte kb élettelen vagyok, nem ezzel a szavakkal, de ez a lényeg. Meg hogy ő nem tud engem ráébreszteni semmire és van egy stílusom.


Erre a haverjára mindig azt mondja hazug, a mondandója 80%a kamu és világ életében ilyen volt. Mégis én vagyok a rossz. Annak ellenére hogy tényleg nincs semmi probléma.


Így, hogy nincs vita, minden oké, így mond rólam ilyeneket, kérdem én, hogy ha összeveszünk valamin miket engedhet meg magának a kedves párom?


Kb a s.ggét kinyalom, minden szavát nézem. Minden vágya hogy összeköltözzünk, velem akar élni, családot akar.

Amikor velem van jelét nem adja ezeknek a rossz dolgoknak, nem változott a viselkedése sem rossz irányba mikor velem van. Sőt még ő kért bocsánatot hogy mostanába nem úgy állt hozzám és hozzuk rendbe, kerüljünk megint közel, nem akar elveszíteni, mindennél jobban szeret.


Én 26N ő 29F


2019. máj. 22. 04:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%

"Igen igen, gondolom te is úgy élsz, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj. :)"


Nem. Én egy olyan kapcsolatban élek, ahol megbízom a másikban. Ellentétben veled.

2019. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Rendben. Mindenki másképp él és cselekszik. Azt hiszem ebben a történetben nem az a fő gond, hogy merészeltem belenézni a dolgaiba.
2019. máj. 22. 09:00
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el mert ez változni úgy sem fog.
2019. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a pasinak hogy a haverjaval éljenek együtt boldogan
2019. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem a fő gond, hanem a fő markere annak, hogy nem bízol benne.ennek pedig így nincs értelme.
2019. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a probléma, hogy a haverjával őszinte és neked hazudozik. Valójában pont úgy látja a kapcsolatot, ahogy előadja.

Ezért nincs értelme folytatni.

2019. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Akkor egy nagyon jó színész, mert ugyanúgy viselkedik velem mint a kapcsolat legelején.
2019. máj. 22. 09:53
 18/26 A kérdező kommentje:
Csak nem értem akkor minek akar közös házat, közös hitelt, közös életet.
2019. máj. 22. 09:54
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőle hogy ez most mi. Ha ő ilyen szarnak tekinti a kapcsolatot akkor már mindegy ha rá kérdezel. Lehet a haverja utál téged és így akarná megtartani a barátságot hogy egyet ért vele rólad? Nem tudom én sem mire gondoljak de megkérdezném hogy mi van magyarázza el.
2019. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ezek után TE miért akarsz vele közös hitelt, házat meg gyereket? Ennyire férjhez akarsz menni, hogy mindegy kihez, csak a ruha szép legyen? Szerinted milyen életed lenne mellette egy gyerekkel? Két oldalban mocskol a havernak, hogy szét vagy szülve, xar anya vagy, szalad a lakás, nincs főzve, egyedül tart el mindenkit és a házimunka egésze is rá marad.

Tudod, mi ugrott be erről az egészről? Barátnőm exe úgy mentette el a szeretőt a telefonban, hogy "Peti". Ezt a fajta panaszáradatot meg a párjuk mocskolását a szeretőnek szokták előadni.

Ismered azt a havert személyesen?

2019. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!