Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy ilyen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen pasival csinálni?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, volt egy rosszabb időszakunk, de túl vagyunk rajta, azóta úgy érzem minden jó. Viszont kibeszél a haverjának. Hiába változom, teszek meg mindent, nagyon rossz embernek állít be, szinte egy jó szava sincs rám.

Mennyire elnyomó vagyok a haverja szerint, párom igazat ad neki, de állítása szerint már nem hagyja magát..és ez nekem nem tetszik. (sosem voltam az, azt csinált mindig is amit akart,ha haverozni akart,azért se szóltam, sőt semmiért)


A haverja szerint párom rengeteget áldozatot hoz, párom szerint én azt hiszem én hozok rengeteteg, pedig ez fszság.. (nekem mindig hangoztatja hogy látja rajtam a dolgokat és örül neki, hogy miatta változom).


Szerinte kb élettelen vagyok, nem ezzel a szavakkal, de ez a lényeg. Meg hogy ő nem tud engem ráébreszteni semmire és van egy stílusom.


Erre a haverjára mindig azt mondja hazug, a mondandója 80%a kamu és világ életében ilyen volt. Mégis én vagyok a rossz. Annak ellenére hogy tényleg nincs semmi probléma.


Így, hogy nincs vita, minden oké, így mond rólam ilyeneket, kérdem én, hogy ha összeveszünk valamin miket engedhet meg magának a kedves párom?


Kb a s.ggét kinyalom, minden szavát nézem. Minden vágya hogy összeköltözzünk, velem akar élni, családot akar.

Amikor velem van jelét nem adja ezeknek a rossz dolgoknak, nem változott a viselkedése sem rossz irányba mikor velem van. Sőt még ő kért bocsánatot hogy mostanába nem úgy állt hozzám és hozzuk rendbe, kerüljünk megint közel, nem akar elveszíteni, mindennél jobban szeret.


Én 26N ő 29F


2019. máj. 22. 04:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Én egy szóval nem írtam, hogy én mit akarok.

Azt írtam, hogy nem értem miért akar mindezek ellenére mégis házat venni, együtt élni.


Lenne lehetősége mást találni, mással lenni.


Ismerem.

2019. máj. 22. 10:36
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet egy ilyen pasival csinálni?


Elküldeni a p.csába.

2019. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Rockarc ***** válasza:
71%

Szerintem meg pont az van, hogy o ugy gondolkodik, hogy "jobbat erdemel" es csak megszokasbol van veled. Amit eload az csak szinjatek, es visszael azzal, hogy ragaszkodsz hozza. Igazabol ha mar igy alakult, hogy elolvastad az oszinte vallomasat a kapcsolatotokrol nincs is min vacilalni. En mar ra se kerdeznek, az egesz dolognak 0 pizitiv kifutasi eselye van. Csomagolj, es szolj, hogy nem egymast kerestetek.


A masik tanulsag, hogy senkiert nem eri meg megvaltozni. Ha valtozni akarsz, akkor azt onmagad miatt tedd, ne masert. Minel igenyesebb vagy magaddal szemben, annal inkabb el fognak ismerni.


43F

2019. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csomagolj,hagyd el.

Ez a pasi tuti nem szeret . Ha szeretne akkor nem beszélni így rólad.

2019. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy őszintén? Mit tudsz szeretni egy ilyen phaszparaszton? Csak 1 jó indokot mondj!
2019. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
54%

# 8-as vagyok


Lehet a stílusom fájt neked, de alapvetően látod ugye, hogy válasz is volt benne a kérdésedre, ugyanis ezzel a céllal született.


Engem csöppet sem zavart plusz egy értelmetlen kérdés a gyiken, csak jeleztem, hogy nem sok értelme van itt keresned a választ, miért ilyen a kedves barátod, és mit csinálj vele.


Mellesleg kiemelem, hogy én is VÁLASZOLTAM, hogy ha a barátod kétszínű, akkor nyilván -ahogy mindenki más is írta-, hagyd ott. Tádám.


Senki nem fogja neked itt azt írni, hogy maradj egy hazug phasszal. Erre próbáltalak rávilágítnai.. ;)

2019. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!